МММ 2011рухнула, це провокація.


МММ 2011рухнула, це провокація.

Через цю паніку в країні. Дуже заківила історія про МММ 2011 сам збирався гроші занести в МММ, аналізуючи інтернет ось що знайшов!

Учасники!! Чи не ведіться на провокації, як ЗМІ, так і інших «зацікавлених осіб», ви повинні розуміти що зараз проти МММ-2011 ведеться повномасштабна інформаційна війна. Виділено гігантські бюджети на фінансування даних проектів. Поки МММи Разом система буде існувати і допомагати своїм учасникам змінювати своє життя на краще, ми повинні вірити в систему МММ-2011, вона давно переросла етап на якому це було можливістю просто заробити гроші. Зараз це можливість на краще майбутнє, можливість змінити існуючу фінансову систему. Встати поперек горла банкам і олігархам. Їм не потрібне здорове, забезпечене, незалежне суспільство. Їм потрібні раби, які працюють за мізерну зарплату, не піднімають носа, і залежать повністю від волі їх господарів.

Наша мета в даній ситуації роз’яснювати нашим родичам, друзям, колегам, сусідам, просто знайомим людям реальну ситуацію МММ-2011. Нехай знають, що в МММ-2011 немає паніки, що чергова газетна «качка» не розвалить систему.

Докладно можна прочитати про МММ-2011 тут: http://ukrmmm.com.ua/news/67-kto-zakazal-krakh-mmm-2011-mmm-rukhnula-komu-eto-vygodno

Може дійсно тут є правда.

Теги до запису: