19.06.2012 - orbk.net

Тенісна сорочка.

Поділитися:

Одним з найбільш істотних поліпшень в моді для чоловіка за останнє тисячоліття, наприклад, було нововведення наряду поло або «тенісної сорочки», вона була розроблена відомою людиною з Франції гольф гравцем Рене Лакост в 1929 році в якості заміни для фірмового одягу і загального спорядження для гри в гольф.

У шістдесяті роки, Роб Лорен справив наряди поло на новий рівень, як популярний продукт у своїй колекції «Поло», і з тих пір наряд як тенісна сорочка стала настільки відомою, що тепер це звичайний тип одягу. А тут прекрасне ателье по пошиву штор яке дуже популярне.

Ймовірно, найбільш важливим включення в наряди будь-якої людини є футболки, є зараз дуже багато моделей доступних на ринку. Мода потребує різноманіття.

Рекомендую:

Весна для кожної модниці. Прихід весни для для всіх нас - це не лише сонце і тепло. Для кожної модниці - це ще й привід оновити гардероб, хоча б частково. У всякому разі, коли ...
Де купувати стильний одяг для дівчат?... Коли жінки стикаються з необхідністю придбати популярну одяг, в першу черговість з'являється питання, де?. У сучасному світі великі супермаркети і тор...

Стиль гольф / наряди / Одяг / Поло / Ринок / сорочка / Тенісна /