19.06.2012 - orbk.net

Тенісна сорочка.


Одним з найбільш істотних поліпшень в моді для чоловіка за останнє тисячоліття, наприклад, було нововведення наряду поло або «тенісної сорочки», вона була розроблена відомою людиною з Франції гольф гравцем Рене Лакост в 1929 році в якості заміни для фірмового одягу і загального спорядження для гри в гольф.

У шістдесяті роки, Роб Лорен справив наряди поло на новий рівень, як популярний продукт у своїй колекції «Поло», і з тих пір наряд як тенісна сорочка стала настільки відомою, що тепер це звичайний тип одягу. А тут прекрасне ателье по пошиву штор яке дуже популярне.

Ймовірно, найбільш важливим включення в наряди будь-якої людини є футболки, є зараз дуже багато моделей доступних на ринку. Мода потребує різноманіття.

Рекомендую:

Одяг з Англії. У наш час у моді індивідуальність! Скільки можна купувати китайський «ширпотреб», при цьому сподіваючись, що оточуючі будуть вважати Вас модним? Завжд...
Зустрічають як говоритися все ж по одягу!... Сьогодні багатьом хочеться завжди чудово виглядати, але рано чи пізно розумієш, що для цього фітнесу або спорту все ж мало, та й косметика теж грає не...


Стиль гольф / наряди / Одяг / Поло / Ринок / сорочка / Тенісна /