Грандіозний концерт Dream Show на Майдані Незалежності.

Грандіозний концерт Dream Show на Майдані Незалежності вдихнув життя в мрії українців

Майбутнє належить тим, хто вірить в красу своєї мрії.

Елеонора Рузвельт

Не що давно у Київі у вересня небо над головною площею України заповнилося тисячами повітряних кульок, що відносять угору бажання українців. Цей красивий момент став завершальним акордом грандіозного концерту Dream Show, на який компанія LG Electronics запросила всіх, хто вірить в мрії і намагається втілити їх в реальність.

Компанія LG Electronics пройшла довгий шлях до реалізації своєї мрії. Почавши свою діяльність як виробник зубної пасти і крему для обличчя, LG поступово освоїла виробництво побутової електроніки і сьогодні є однією з найбільш інноваційних компаній в світі. Представляючи на ринок продукти, про які споживачі тільки починають мріяти, компанія LG Electronics прагне підтримувати тих, хто йде назустріч мрії.

Проект LG Electronics DREAM SHOW об’єднує людей, чиї мрії вже збулися, і тих, хто тільки починає мріяти. «Працюючи в LG Electronics, ми щодня бачимо, як мрія однієї людини починає змінювати світ, – говорить містер Сунг Су Кім, президент компанії« LG Electronics Україна». – Ми віримо, що майбутнє належить мрійникам, адже це вони змушують нас рухатися далі. Сьогодні ми зібрали на одній сцені людей, які, незважаючи на всі труднощі, досягли своєї мрії».

Однією з перших на сцену DREAM SHOW піднялася киянка Наталя Терещенко-Двяченко, найбагатодітніша мама Києва. «Про велику дружню сім’ю я мріяла ще з дитинства, – розповідає Наталя. – Я вважаю, що діти – це найбільше щастя, про яке тільки може мріяти людина. У нашій родині вже 10 дітей і 2 внуків. І ви знаєте, я дійсно щаслива!». Слідом за Наталею, ведучі вечора – Вахтанг Кутателадзе і Світлана Єгорова – запросили на сцену всіх членів цієї великої родини, щоб вручити їм спеціальний подарунок від LG Electronics – посудомийну машину, яка полегшить їм роботу по дому. А маленького Микиту, якому в цей день виповнилося 11 років, чекав особливий подарунок – мобільний телефон LG. Звичайно у його комплектації неприсутній процессор i3, але він дуже потужний.

На концерті DREAM SHOW збулася мрія ще однієї людини – світового рекордсмена, українського богатиря Костянтина Ільїна. Нашого важкоатлета добре знають у всьому світі, а в Україні про нього практично нічого не відомо. Тепер Костянтина будуть впізнавати в обличчя і на вулицях Києва: прямо на сцені DREAM SHOW він встановив всеукраїнський рекорд – вісім разів підняв вгору 95-кілограмову гирю! Рекорд був зафіксований представником Книги рекордів України.

Також під час DREAM SHOW компанія LG Electronics відзначила переможців конкурсу «Вдихни життя в свою мрію», в якому взяло участь більше 5000 українців. Залишаючи свої мрії на спеціальній сторінці компанії, учасники конкурсу не тільки отримали можливість виграти призи від LG Electronics, але й зробили перший крок назустріч своїй мрії. Всі побажання українців були поміщені в повітряні кульки і відправлені в небо з головної площі України – Майдану Незалежності.

Крім учасників конкурсу своїми мріями і піснями на концерті DREAM SHOW поділилися також:

• переможниця найпрестижнішого європейського музичного конкурсу «Євробачення» – Руслана;

• співачка, яка вразила світ не тільки голосом, а й силою свого характеру – Євгенія Власова;

• переможці та фіналісти головних талант шоу країни – Іван Ганзера, Олексій Кузнєцов, Віталій Лузкарь, Андранік Алексанян, Володимир Дантес і Вадим Олійник;

• призер міжнародного конкурсу «Нова хвиля» в Юрмалі – Міла Нітіч;

• спеціальний гість вечора – легендарна група London Beat.

«Цей концерт посприяв тому, щоб і моя мрія збулася: я завжди хотів виступити на Майдані в центрі нашої країни, – розповів про свої враження Іван Ганзера, переможець конкурсу« Голос країни». – Я впевнений у тому, що кожен з нас володар своєї мрії. Не потрібно просто мріяти, треба ставити цілі, і тоді все вийде».

«Нехай збуваються мрії людей, тих, які мріють бути коханими і кохати. Тому що любов – це найголовніше. А все інше, що стосується матеріальних благ, – це все прикладеться, але лише тільки тоді, коли ти зможеш по-справжньому любити, – говорить співачка Євгенія Власова. – Дай Бог, щоб ці всі мрії – хороші й добрі – обов’язково збулися!».