Caterpillar анонсує розробку найбільшого гідравлічного екскаватора з гідравлічним приводом — З гібридною технологією для підвищення ефективності використання палива.


Компанія Caterpillar закінчила розробку, збірку і виробництво найбільшого в історії гідравлічного кар’єрного екскаватора з гідравлічним приводом. Нова модель Cat ® 6120B H FS значно перевершує в розмірах модель Cat 6090 FS, забезпечуючи високоефективне завантаження кар’єрних самоскидів ультра-класу за три-чотири підходи. Інноваційні гібридні технології знижують витрату палива на тонну приблизно на 25 відсотків завдяки застосуванню гідроелектричних технологій рекуперації та унікальної системи збереження енергії.

Компанія Caterpillar розробила 6120B H FS — найпродуктивніший і ефективний гідравлічний екскаватор ультра-класу з гідравлічним приводом з доступних на ринку. Експлуатаційна маса екскаватора становить приблизно 1400 амер. тонн (1270 т), а потужність двигуна — близько 4500 к.с. (3360 кВт). Це дозволяє екскаватору ефективно оперувати ковшем об’ємом від 60 до 85 куб. ярдів (46 — 65 куб. метрів) в залежності від щільності матеріалу.

Система управління енергоспоживанням використовує великі конденсатори для зберігання енергії, виробленої екскаватором в результаті уповільнення повороту і опускання ковша. Ця збережена енергія потім допомагає забезпечити харчування гідравлічної системи при роботі машини на пікові потужності, наприклад на етапі виїмки грунту. Гібридна технологія, як і інші системи екскаватора, включає компоненти з великим терміном служби і конструкцію, яка спрощує технічне обслуговування. Ізольовані модульні системи екскаватора 6120B H FS забезпечують простоту доступу і підвищену зручність технічного обслуговування.

Новий гідравлічний екскаватор з гідравлічним приводом дозволить задовольнити потреби в безпечному, економному та мобільному екскаваторі ультра-класу для короткострокових гірничих робіт, зон, не підключених до електричних мереж, зон з обмеженим доступом до електричної мережі та нових родовищ. Гідравлічний екскаватор з гідравлічним приводом також оснащений функцією вибіркового копання, яка недоступна для канатних екскаваторів, тому гідросистема забезпечує великі зусилля при використанні ковша завдяки широкому діапазону висоти. Перевірена на практиці технологія з важільним механізмом Tri Power поліпшує характеристики копання екскаватора 6120B H FS. Також, новий екскаватор максимально використовує особливості перевірених екскаваторів Cat, наприклад, сучасну кабіну з ергономічною конструкцією.

Прототип 6120B H FS був випущений на виробничому підприємстві Caterpillar в Південному Мілуокі, Вісконсин, США, де майбутні екскаватори 6120B будуть проводитися для повноцінних комерційних продажів після серії суворих перевірок і польових випробувань. Додаткові відомості про 6120B H FS будуть представлені на більш пізніх етапах розробки.

Похожі записи:

Сушки для зерна. Сушки для зерна є одними з важливих інженерних технологій у сільськогосподарському виробництві . Адаптація сушарки в ...
Дизель-генераторы Caterpillar. Caterpillar является крупнейшим в мире производителем генераторных установок, предлагает самый широкий спектр моделей. Е...
Комунальна техніка. Оренда екскаватора плюси і мінуси.... Однією з найбільш універсальних важких будівельних машин є міні-екскаватор. Всякий раз, коли ви хочете копати траншею аб...