17.10.2012 - orbk.net

Чи можливий Бізнес без вкладень?


Подивившись статистику — велика частина молодих підприємців зобов’язані знаходити кошти для власних проектів. І тут варто напружитися, але як почати бізнес, без яких або вкладень? Які тут варіанти?

Варіант 1-ий — реалізація послуг. Вивчіть попит на послуги, відшукайте які затребувані і надайте їх.

2-ий варіант — торгівля роздрібна. І для цього необхідна гендлярське місце і продукти. Якщо бракує коштів, продукт береться з відстрочкою або під реалізацію. Для більшості бізнесменів це є просто. Ну і тут припустимо непоганий продукт у вас в руках. Зараз відшукуємо торгашескую точку, яку дозволено брати в оренду, з наступними орендними виплатами. Очевидно, задачка складніша може бути спочатку, точку яка в увазі покупців знайти нелегко — але можна спробувати. Тут можна спробувати взяти кіоск, оренда тут стане не велика і засоби відшукати реальніше.

3-ій варіант — Дистрибуція. Для справи потрібно відшукати відомий продукт і дистриб’юторську компанію, наприклад це можуть бути міжкімнатні двері. Рекомендувати свої послуги згідно просуванню їх продукту у власному регіоні, на місцевому торговому ринку. Далі берете збірники, еталони продукції і розвиваєте клієнтську базу, збираєте заявки, і розвозите продукти згідно цим заявкам, берете кошти. Майже всі великі фірми отак і починали.

Четвертий варіант — розкриваєте справу за рахунок чужої. Відшукайте непогану бізнес ідею, підготуйте презентацію гарну, яка заінтригує інвестора. Є чимало зразків вдалих компаній. Придивіться до власних якимсь знайомим, може хтось з їх ваш прийдешній інвестор.

І основне пам’ятайте, що це реально збудувати бізнес з мінімальними вкладеннями, І якщо ви будете мислити, що без 10000 баксів компанію не створити, то ви ніколи і не почнете. Це елементарно — якщо шибко побажати то все вийти.
Непринципово, який з усіх варіантів ви оберете, основне почніть в даний момент.

Рекомендую:

Об аренде коммерческой недвижимости.... Хорошо размещенное помещение, имеющее все нужные условия для успешной работы – хороший базис для процветания любого бизнеса. В нынешние дни почти в...
Повышения доли бизнеса от регистрации ООО до рекла... Повышения доли бизнеса в государственном секторе экономики требует нужных глубоких знаний в рыночных механизмах, основ стратегического планирования и ...


Бізнес інвестор / БІЗНЕС / бакс / вариант / Дистрибуція / Оренда / Переваги оренди / Продукт /