Ідеальний образ страхового агента.


Зустрічаються чи властивості, що допомагають зрозуміти, чи здатна людина стати успішним страховим агентом? Майстри вважають, що велика частина успішних страховиків дійсно володіє загальними характеристиками.

Отже, бездоганний склад страхового агента — це комунікабельна і дисциплінована людина. Потреба в комунікабельності пов’язана зі специфікою роботи агента, інакше кажучи, спілкуванням з людьми. Більш того, консультанти особисто планують свій графік роботи, а неорганізована людина навряд чи зможе впоратися з цим завданням. Важливим чинником є врівноваженість характеру агента. Угода нечасто укладається з першої зустрічі. І необхідно володіти солідним емоційним імунітетом, щоб не втратити впевненість в собі, раз за разом чуючи відмову.

Хоча в страхуванні немає конкретних вимог до віку агента, досвід показує, що найбільш успішні особистості від 25 до 40 років. На це існують особливі причини. До людей до 25 років часто ставляться з недовірливістю через відсутність у них життєвого досвіду. Якщо агенту більше 40 років, відповідно, молоді люди вважають його несучасним. Здобути таку професію допоможе работа Киев де представлено широкий спектр професій.

Немає жорстких вимог і до наявності спеціальної освіти. Але не можна не відзначити, що психологи чи викладачі, наприклад, досягають великих результатів. Адже і ті, й інші володіють мистецтвом контакту, умінням підносити інформацію, переконувати і швидко орієнтуватися в ситуації.

Важливим моментом є і зовнішність потенційного агента. Неохайного людини не сприймають всерйоз, відповідно не приймають його пропозицію.

За твердженням самих страхувальників, вони ставляться з великою повагою до агента, який виявляє щирий інтерес до їх проблем. Знаходить відгук самовладання, вміння по суті відповісти на виникаючі питання і швидкість вибору підходящої програми.

Хоча на перших зустрічах кожен страховий агент допускає помилки. Адже протягом одного-двох тижнів неможливо освоїти всі тонкощі роботи. Таким чином, вагомими перевагами страховика є цілеспрямованість, здатність до навчання, енергійність.

Наскільки важко зрозуміти, чи зможете ви працювати страховим агентом? З точки зору фахівців, проходження навчання та стажування — цілком достатній термін. Вже на перших зустрічах буде зрозуміло, чи зможете ви домогтися успіху в галузі страхування.

Похожі записи:

На чому заробляють ріелтори. Ринок квартир, заміських будинків зараз відчуває важкі періоди. Велика кількість фірм зазнали крах свого бізнесу і за...
Отбор лучшей страховой компании. Толпа страховых организаций готовы рекомендовать сейчас свои вам сервисы. Очевидно, любой из нас когда-нибудь желал вопр...
США нададуть фінансову допомогу Україні.... У 2011 році Сполучені Штати виділять Україні 124,4 мільйона доларів на розвиток демократії, безпеки і на освітні програм...
Перспектива бути агентом з нерухомості.... Зараз в будь-якому місті Ви знайти можете різних агентів з нерухомості на ринку які мають великий досвід у своїй справі....