13.10.2012 - orbk.net

Ідеальний образ страхового агента.

Поділитися:

Зустрічаються чи властивості, що допомагають зрозуміти, чи здатна людина стати успішним страховим агентом? Майстри вважають, що велика частина успішних страховиків дійсно володіє загальними характеристиками.

Отже, бездоганний склад страхового агента — це комунікабельна і дисциплінована людина. Потреба в комунікабельності пов’язана зі специфікою роботи агента, інакше кажучи, спілкуванням з людьми. Більш того, консультанти особисто планують свій графік роботи, а неорганізована людина навряд чи зможе впоратися з цим завданням. Важливим чинником є врівноваженість характеру агента. Угода нечасто укладається з першої зустрічі. І необхідно володіти солідним емоційним імунітетом, щоб не втратити впевненість в собі, раз за разом чуючи відмову.

Хоча в страхуванні немає конкретних вимог до віку агента, досвід показує, що найбільш успішні особистості від 25 до 40 років. На це існують особливі причини. До людей до 25 років часто ставляться з недовірливістю через відсутність у них життєвого досвіду. Якщо агенту більше 40 років, відповідно, молоді люди вважають його несучасним. Здобути таку професію допоможе работа Киев де представлено широкий спектр професій.

Немає жорстких вимог і до наявності спеціальної освіти. Але не можна не відзначити, що психологи чи викладачі, наприклад, досягають великих результатів. Адже і ті, й інші володіють мистецтвом контакту, умінням підносити інформацію, переконувати і швидко орієнтуватися в ситуації.

Важливим моментом є і зовнішність потенційного агента. Неохайного людини не сприймають всерйоз, відповідно не приймають його пропозицію.

За твердженням самих страхувальників, вони ставляться з великою повагою до агента, який виявляє щирий інтерес до їх проблем. Знаходить відгук самовладання, вміння по суті відповісти на виникаючі питання і швидкість вибору підходящої програми.

Хоча на перших зустрічах кожен страховий агент допускає помилки. Адже протягом одного-двох тижнів неможливо освоїти всі тонкощі роботи. Таким чином, вагомими перевагами страховика є цілеспрямованість, здатність до навчання, енергійність.

Наскільки важко зрозуміти, чи зможете ви працювати страховим агентом? З точки зору фахівців, проходження навчання та стажування — цілком достатній термін. Вже на перших зустрічах буде зрозуміло, чи зможете ви домогтися успіху в галузі страхування.

Рекомендую:

Перспектива бути агентом з нерухомості.... Зараз в будь-якому місті Ви знайти можете різних агентів з нерухомості на ринку які мають великий досвід у своїй справі. Також багато нових ріелторів ...
Отбор лучшей страховой компании.... Толпа страховых организаций готовы рекомендовать сейчас свои вам сервисы. Очевидно, любой из нас когда-нибудь желал вопросить: как не остаться с носом...

Бізнес Ідеальний образ / агент / дисциплінована людина / Майстри / Програми / Ситуації / страховий агент / Страховка /