26.10.2012 - orbk.net

LG Optimus L9: нова модель з лінійки L-Style вже в Україні.


Київ, 25 жовтня 2012 р. – Компанія LG Electronics представляє на українському ринку новий смартфон з лінійки L-Style – LG Optimus L9. Головними перевагами новинки є великий 4,7-дюймовий IPS-дисплей і потужна акумуляторна батарея з удосконаленою технологією SiO +, яка збільшує час роботи пристрою на 60%.

Як і всі смартфони лінійки L-Style, LG Optimus L9 має стильний мінімалістичний дизайн, який вигідно виділяє пристрій серед інших Android-смартфонів. Тонкий 9.1-міліметровий корпус L9 прикрашає металева окантовка, а прямокутна форма підкреслює лаконічність дизайну і дозволяє пристрою зручно лежати в руці. Батарея смартфона виконана за технологією SiO +, яка збільшує ємність акумулятора, не змінюючи його габаритів. Таким чином, застосування найпотужнішої серед смартфонів L-серії акумуляторної батареї ємністю 2150 мАг зовсім не відобразилося на розмірах пристрою. Проте це дозволило збільшити час роботи смартфона без підзарядки на 60%.

Великий 4,7-дюймовий IPS-дисплей LG Optimus L9 дозволяє зручно переглядати Інтернет-контент, який повністю відображається на екрані смартфона, без необхідності прокручувати сторінки праворуч і вниз. При цьому зображення виглядає максимально природно і реалістично.Пишет кимры пресс.

«Ми впевнені, що новий LG Optimus L9 продовжить успіх смартфонів серії L-Style в Україні, – говорить Юлія Бесєдіна, маркетинг-менеджер відділу мобільних комунікацій. – Це сучасний і продуктивний пристрій з набором унікальних функцій LG, які будуть корисні користувачам в роботі і на відпочинку».

Диференційовані функції LG Optimus L9, такі як QTranslator, My Style Keypad та популярна QMemoTM, були розроблені компанією, щоб зробити смартфон ще розумнішим.

Спеціальна функція QuickMemoTM дозволяє робити миттєві записи і замітки поверх інтернет-сторінок, фотографій, відео та іншого контенту і ділитися ними з друзями за допомогою SMS / MMS, Email або в соціальних мережах всього лише одним натисненням. Функція QTranslator миттєво переводить не тільки слова, але й цілі речення і фрази, скануючи від 44 до 64 іноземних мов. Технологія оптичного розпізнавання символів дозволяє розпізнавати відскановані камерою букви і використовує електронний словник або онлайн-перекладач для перекладу слів, пропозицій і фраз. У свою чергу, функція My Style Keypad пропонує користувачеві поліпшену розкладку клавіатури, яка підлаштовується під будь-який стиль набору, чи то однією рукою (правою чи лівою) чи то обома.

LG Optimus L9 працює під управлінням операційної системи Android 4.0 Ice Cream Sandwich і оснащений двоядерним процесором з частотою 1 ГГц. В українських роздрібних магазинах смартфон можна буде придбати вже в листопаді за ціною до 4000 грн.

Основні характеристики:

Операційна система: Android 4.0 Ice Cream Sandwich

Мережа: HSPA+ 21

Чипсет: двоядерний процесор з частотою 1 ГГц

Дисплей: 4,7-дюймовий IPS

Оперативна пам’ять: 1 ГБ DDR2 (RAM) / 4 ГБ e-MMC

Камера: 5 Mп (8 Mп) AF LED / VGA

Запис/Відтворення: HD(1080p) @ 30fps

Батарея: 2150 мАг SiO +

Розміри: 131,9 х 68,2 х 9.1 мм / 125 г

Інше: DLNA, QuickMemo™, My Style Keyboard

Рекомендую:

Лучший в мире Селфи телефон — Sony Xperia C3... Похоже, Sony прыгает так же на селфи "подножку и представила свою Xperia C3, это новый смартфон, который делает акцент на его переднюю камеру. Sony...
Неймовірна популярність смартфонів Samsung GALAXY.... Вражаючі обсяги продажів увінчали в цілому дуже успішний рік для всього портфоліо мобільних телефонів Samsung. Головним локомотивом ринкового успіху с...


Гаджети L-Style / Lg / LG Optimus / Смартфон /