29.10.2012 - orbk.net

Популярність таунхаусів росте.

Поділитися:

Популярність таунхаусів в містечках виростає з кожним роком. Зараз третина споруджуваних котеджних селищ у Підмосков’ї зводиться конкретно в такому форматі. У Москві цей тип нерухомості не так поширений і представлений в головному в елітному секторі. Дуже багато серйозних будівельних вимог, тверді обмеження на впровадження земляних ділянок, маленька поверховість і дорожнеча землі впливають на первісну вартість такої будови, роблячи невигідне будівництво таунхаусів економ і бізнес-класу в межі містечка.

Що ж таке таунхаус і чому його всі частіше обирають при придбанню нерухомості в передмісті?

Таунхаус — це квартирний комплекс, що складається з низько поверхових будинків із загальними бічними стінками і особистим входом. Квартири в таких будинках почастіше тільки багаторівневі. 1-ий поверх традиційно відводиться під вітальню, кухню і якісь підсобні приміщення, 2-ий — під спальню, дитячу і робочий кабінет. Якщо є 3-ій поверх, то на ньому традиційно влаштовують деяку кількість гостьових кімнат, зимовий сад і для відпочинку кімнати. У будинку неодмінно передбачений цілий комплекс комунальних зручностей, гараж і захист. Не рахуючи такого, до будь-якого такого будинку примикає ділянка землі, площею від однієї сотки по 4.

Таунхауси числяться бездоганним житлом для величезних сімей. Багатоповерховість квартири дає ймовірність поділити її на зони відпочинку, а величезна чисельність кімнат не лише дає затишно розмістити всіх членів сім’ї, однак і відшукати особливе прилаштування, для няні або домробітниці. Для того щоб віднайти потрібне житло вам може стати у нагоді посредник http://posredniki.info/queenswill/. Така нерухомість в Москві — надійний відбір для бажаючих існувати у великому місті, неподалік від роботи і різних об’єктів інфраструктури, однак при цьому відчувати всю краса приміської життя.

Але більш потрібні все ж таунхауси в передмісті. Свою ділянку землі, де дозволено проводити пікніки і грати з дітками, формує почуття проживання в приміському будинку, при тому, що обійдеться проживання подешевше. Попит на таунхауси зараз перевершує припис на 2-3%, що формує всі передумови для будівельного буму конкретно в цьому форматі нерухомості.

Завжди найвищий попит чекає на таунхауси в селищах біля мегаполісів. Прогнозується, що якщо на ці місцевості стане перенесено дріб урядових та бізнес-структур, то нерухомість в тут подорожчає ще більше.

Рекомендую:

Популярні конструкції даху.... Створення даху будинку являє собою один з принципових проектів прийдешньої конструкції. Її як зазвичай облаштовують на різних висотних будівлях, примі...
Вибираємо затірку для між плиткових швів.... Ось ви затіяли будівництво або ремонт, облицювали стіни підлогу плиткою, лишилось вибрати затірку. Вибираючи затірку (фугу), дізнайтеся розмір шва. Пр...

Бізнес / Жилплоща бізнес-клас / Будинок / Жилплоща / Комплекс / пікнік / Популярніст / робочий кабінет / таунхаус /