19.10.2012 - orbk.net

Рідка гума — відмінний матеріал для гідроізоляції.

Поділитися:

Рідка гума — це гідроізоляція останнього покоління. Подібний матеріал можливо використати в квартирах. Він може бути нанесений на поверхню зі всілякими характеристиками форми і габаритів.

Використання цього матеріалу в сучасному будівництві дозволяє домагатися просто чудових результатів. Ним обробляють підстави і підпілля, відкриті місця для відпочинку і закриті приміщення, басейни і декоративні ставки, підлоги в будинках та господарських будівлях, плоскі дахи. За допомогою цього матеріалу роблять ремонт кладки і закладають тріщини.

Однокомпонентна гума не викликає алергію і не має запаху, що особливо актуально для закритих приміщень. Цей матеріал екологічно чистий. Рідка гума має високий ступінь захисту від дії ультрафіолетових променів. Гумова гідроізоляція відрізняється приголомшливою еластичністю: коефіцієнт граничного подовження більше 1000% з одночасною високою межею міцності. Для того щоб покрити складом поверхню, тривалої підготовки і спеціальних навичок не потрібно пише источник wiki.ru. Гідроізоляційний матеріал твердне практично моментально, виходить безшовним. GPSpraykote легко наноситься на чорний і оцинкований метал, деревину, бетон, натуральний і штучний камінь, шифер, скло, полістирол та інші матеріали. Застосування GPSpraykote можна комбінувати з армуванням нетканим термоскріплення геотекстилем щільністю до 200 г / кв.м.

Склад повністю готовий до застосування, ніякі розчинники використовувати не слід. Наноситься і твердне без розігріву. У остиглому стані гумова мембранна система не стає крихкою і ламкою. Якщо цементно-піщана стяжка ушкоджена, її треба попередньо відновити.

Однокомпонентний мембранний матеріал GPSpraykote підходить для самостійного застосування. Склад наноситься в декілька шарів, кожен з яких повинен сохнути 4-6 годин. Після стовідсоткового висихання утворюється цілісне безшовне полотно водо-, паро-і газонепроникне. Однокомпонентна гідроізоляція є сучасною альтернативою всім рулонним та мембранним покриттям, що наносяться гарячим методом.

У порівнянні з іншими різновидами рідкої гуми GPSpraykote більш густий і містить більшу кількість полімерів. Зберігати GPSpraykote можна 1 рік в непроникнні тарі при температурі 10 — 25 градусів. Заморожування складу не допускається!

Рекомендую:

Вентильовані фасади — переваги.... Фасад є не тільки лицем будь-якої будівлі, але і його найважливішим функціональним елементом, який вимагає обробки. Для того, щоб забезпечити високі е...
Будматеріали для заміського будинку.... При будівництві будинку за містом відбір будматеріалів володіє надзвичайно величезним змістом. Від купленого будматеріалу залежить термін служби вашог...

Жилплоща бетон / Гідроізоляційний матеріал / габарит / материал / мембранний / Натуральний / полімер / Рідка гума / Ремонт / Штучний камінь /