Рідка гума — відмінний матеріал для гідроізоляції.

Рідка гума — це гідроізоляція останнього покоління. Подібний матеріал можливо використати в квартирах. Він може бути нанесений на поверхню зі всілякими характеристиками форми і габаритів.

Використання цього матеріалу в сучасному будівництві дозволяє домагатися просто чудових результатів. Ним обробляють підстави і підпілля, відкриті місця для відпочинку і закриті приміщення, басейни і декоративні ставки, підлоги в будинках та господарських будівлях, плоскі дахи. За допомогою цього матеріалу роблять ремонт кладки і закладають тріщини.

Однокомпонентна гума не викликає алергію і не має запаху, що особливо актуально для закритих приміщень. Цей матеріал екологічно чистий. Рідка гума має високий ступінь захисту від дії ультрафіолетових променів. Гумова гідроізоляція відрізняється приголомшливою еластичністю: коефіцієнт граничного подовження більше 1000% з одночасною високою межею міцності. Для того щоб покрити складом поверхню, тривалої підготовки і спеціальних навичок не потрібно пише источник wiki.ru. Гідроізоляційний матеріал твердне практично моментально, виходить безшовним. GPSpraykote легко наноситься на чорний і оцинкований метал, деревину, бетон, натуральний і штучний камінь, шифер, скло, полістирол та інші матеріали. Застосування GPSpraykote можна комбінувати з армуванням нетканим термоскріплення геотекстилем щільністю до 200 г / кв.м.

Склад повністю готовий до застосування, ніякі розчинники використовувати не слід. Наноситься і твердне без розігріву. У остиглому стані гумова мембранна система не стає крихкою і ламкою. Якщо цементно-піщана стяжка ушкоджена, її треба попередньо відновити.

Однокомпонентний мембранний матеріал GPSpraykote підходить для самостійного застосування. Склад наноситься в декілька шарів, кожен з яких повинен сохнути 4-6 годин. Після стовідсоткового висихання утворюється цілісне безшовне полотно водо-, паро-і газонепроникне. Однокомпонентна гідроізоляція є сучасною альтернативою всім рулонним та мембранним покриттям, що наносяться гарячим методом.

У порівнянні з іншими різновидами рідкої гуми GPSpraykote більш густий і містить більшу кількість полімерів. Зберігати GPSpraykote можна 1 рік в непроникнні тарі при температурі 10 — 25 градусів. Заморожування складу не допускається!

Рекомендую:

Що потрібно знати перед продажем квартири.... Продаж власного житла часом займає надто багато часу. Багато хто намагається відшукати будь-який привід для завищення ціни і це можна зрозуміти. Але п...
Ремонт будинку та вікна. Ремонт будинку є корисним і приємним досвідом, домовласники приділяють цьому велику увагу, щоб переконатися, що їхній будинок виглядає привабливо. Буд...