Етикет в ресторані.


Згідно правилам французького етикету, сидячи за столом дозволено базуватися лише зап’ястям на край столу. Дама може ненадовго базуватися на стіл ліктем.

Що не слід робити під час їжі, розставляти лікті й голову низько нахиляти над тарілкою. Неможливо гратися приладдями для харчування і прокладати у всю довжину свої ноги під столом.

Голову при страві нагинають лише трохи. І потім на цю вишину підносять вилку або ложку.

І ковтати їжу потрібно безшумно. Не потрібно на гарячу їжу дути і напої, говорити, чавкати і пити.

До чого не потрібний ножик. Не необхідно застосовувати ножик до макаронів, вермішелі, локшини, солянці, мізкам, омлетів, пудингам, бланманже, овочам. Ці страви їдять лише виделкою.

Як необхідно вчинити закінчивши їсти або трапезувати, Укласти вилку і ножик в тарілці синхронно, ручками в праву сторону. Однак якщо передбачається, що ті ж прилади будуть застосовані при подальшому блюді, їх кладуть на стіл.

Скориставшись ножиком і виделкою, вилку тримаєте в лівій руці, а ножик в правій і перекладайте їх з руки в руку.

Коли до їжі запропонований який-небудь напій, слід раніше спочатку з’їсти те, що в роті і лише пізніше запити. Потрібно протирати губки серветкою, щоб на склянці не залишати жирних плям або келихах.

Непривабливо, коли хтось доливає з пляшки лише собі. Взявши пляшку або графин, спочатку запропонуєте одному згідно столу.

Нечемно, вибирати з порцій, що лежать на блюді для всіх, самий-самий найкращий шматок. Тримайте той шматочок, який лежить до вас ближче.

Не слід занурювати хліб у соус руками, допомагайте собі при цьому виделкою. У всякому випадку не витирайте тарілку хлібом досиха.

Якщо в сільниці бракує ложечки, сіль набирають кінчиком власного ножика, проте ножик при цьому зобов’язаний існувати незаплямованим.

Неможливо всідатися до столу з сигаретою, а на прийомах диміти між стравами за столом. Дозволити собі затягнуться сигаретою дозволено тільки після досконалого частування, під час кави. У самому останньому випадку між крайньою стравою і десертом — традиційно в цей момент трапляється маленький інтервал згідно нагоди зміни пристроїв. Однак краще почекати, поки не запропонують господарі.

Сидіти за столом слід навпростець, чуть нахилившись над столом, така ж поза залишається і коли ви п’єте. Ложку, якою їдять суп, тримають у правій руці, до рота її підносять трохи навскіс. Деякі види супів, бульйони й фруктові прохолодні супи, які подають в чашечці, їдять десертною ложкою.

Прилади тримають за краєчок ручки, а не в центрі. Ножиком слід тільки шматувати їжу, ні в якому разі неможливо їсти.

Деякі страви дозволено не шматувати ножиком, наприклад, омлет, яєчню, їдять лише виделкою. Вилку тримають у правій руці, дозволено допомагати при їжі хлібним шматком, який тримають у лівій руці. Коли ви закінчили мається, то ножик і вилку кладуть на тарілку поблизу один з одно паралелльно.

Якщо ви ще не закінчили — схрещують, ножик на право, вилку на ліво. Поблизу з тарілкою кладуть серветку, паперову або із тканини. Традиційно її лише прикладають до рота, роблять це перед тим, як ковтати, щоб на склі не залишилися відбитки від жирних губ. Якщо за столом сидять не палять, то тютюнопаління за столом виключається.

Похожі записи:

Короткі анекдоти. Спортивний коментатор: - Наших спортсменів ви легко впізнаєте по жовтих майках і блакитним трусам. Решта лижники одягн...
Професійний кейтеринг , що це? По суті кейтеринг - це організація святкувань, проведення банкетів, вечерь, шведських столів та інших святкових заходів....
Хороший Свадебный фотограф. Свадьба является одним из самых драгоценных и важных поводов для любого кто решил заключить брак. Радости и торжества в ...
Кейтеринг становится все более популярной услугой.... Кейтеринг или выездное ресторанное обслуживание, становится все более популярной услугой. Его удобство и доступность оце...
Теги до запису: