06.11.2012 - orbk.net

Кисло-молочні продукти — КРАЩА ДІЄТА.

Поділитися:

Молочна дієта

Якщо ви вирішили скинути зайву вагу, кисло-молочні продукти — це гарний вибір для підбору вірною дієти. Під-1-е, у молоці тримається найбільш 200 потрібних і корисних речовин. Не вважаючи жирів, білків і вуглеводів, до його складу набирає фосфор, кальцій, цинк, марганець, магній, а ще вітаміни А, РР, С, В1, В2, В3, D, Е . Молочні амінокислоти елементарно незамінні для організму людини, просто засвоюються і роблять нашу шкіру чарівною.

Кефіре життя.

Незважаючи на красу і користь від молочних продуктів, деяким людям все-таки не підходять молочні продукти в чистому вигляді. Паличкою-заначкою для таких людей може починати кефірна дієта, яка(як і молочна)спроможна всіма мікроелементами і вітамінами, при цьому ще й охоплює корисні бактерії, які підтримують в нормі мікрофлору кишкового тракту.

Волога — це життя!

Питна дієта — чи не найпростіша і благодіяння з усіх дієт. Вона міститься в тому, щоб ковтати як дозволено більш мінеральної(негазованої)води в день, і неодмінно по склянці за 15 хвилин до їжі. Дозволено їсти все і коли побажаєте (не рахуючи надзвичайно жирного і не зловживаючи солодким).
Яку б дієту ви не обрали, пам’ятайте, що надмірність нехороша у всьому. Слухайте своє тіло — воно краще інших підкаже вам кращу раду і потрібні потреби для вашого тіла. І не пробуйте спортом займатися — від нього ви будете відчувати себе бадьоро і здорово!

Молочні ванни.

Красотка Клеопатра не «брезгала» молочними ваннами, тому що в Старому Єгипті знали прок красі і здоров’ю. Як мінімум раз на тиждень покоївка підігрівала свіже млеко, щоб викуповувати королеву в так зветься бартемові ванні краси. Проте не лише тіло задовольняється цьому чарівному білосніжному еліксиру, однак і організм в цілому. Молочна дієта, наприклад, вважається надзвичайно корисною для організму — вона дозволяє нагодувати його найважливішими мікроелементами, кальцієм і вітамінами, при цьому не надаючи відчуття важкості організму. Але, варто тримати в голові, що настільки улюблене в побуті молоко кип’ячене такої корисності не приносить — і кальцій, вітаміни не зберігають свої характеристики під дією високих температур.

Рекомендую:

Дистиллированная вода — особенности.... Наше здоровье - это вода и от того что мы пьем в основном зависит наше самочувствие. Обычная вода содержит растворенные минералы, как кальций, магний,...
Швейцарська дієта. Швейцарська дієта має три різновиди варіантів схуднення. Швейцарську дієту проводити необхідно сім днів на місяць. Перший варіант І сніданок: одна с...

Здоров'я D / А++ / амінокислоти / В1 / В2 / В3 / Вітаміни / Дієта / Ё / кальцій / Кефір / Кисло-молочні / магний / марганець / Молочна дієта / Продукти / РР / С / фосфор / Цинк /