Кисло-молочні продукти – КРАЩА ДІЄТА.

Молочна дієта

Якщо ви вирішили скинути зайву вагу, кисло-молочні продукти – це гарний вибір для підбору вірною дієти. Під-1-е, у молоці тримається найбільш 200 потрібних і корисних речовин. Не вважаючи жирів, білків і вуглеводів, до його складу набирає фосфор, кальцій, цинк, марганець, магній, а ще вітаміни А, РР, С, В1, В2, В3, D, Е . Молочні амінокислоти елементарно незамінні для організму людини, просто засвоюються і роблять нашу шкіру чарівною.

Кефіре життя.

Незважаючи на красу і користь від молочних продуктів, деяким людям все-таки не підходять молочні продукти в чистому вигляді. Паличкою-заначкою для таких людей може починати кефірна дієта, яка(як і молочна)спроможна всіма мікроелементами і вітамінами, при цьому ще й охоплює корисні бактерії, які підтримують в нормі мікрофлору кишкового тракту.

Волога – це життя!

Питна дієта – чи не найпростіша і благодіяння з усіх дієт. Вона міститься в тому, щоб ковтати як дозволено більш мінеральної(негазованої)води в день, і неодмінно по склянці за 15 хвилин до їжі. Дозволено їсти все і коли побажаєте (не рахуючи надзвичайно жирного і не зловживаючи солодким).
Яку б дієту ви не обрали, пам’ятайте, що надмірність нехороша у всьому. Слухайте своє тіло – воно краще інших підкаже вам кращу раду і потрібні потреби для вашого тіла. І не пробуйте спортом займатися – від нього ви будете відчувати себе бадьоро і здорово!

Молочні ванни.

Красотка Клеопатра не “брезгала” молочними ваннами, тому що в Старому Єгипті знали прок красі і здоров’ю. Як мінімум раз на тиждень покоївка підігрівала свіже млеко, щоб викуповувати королеву в так зветься бартемові ванні краси. Проте не лише тіло задовольняється цьому чарівному білосніжному еліксиру, однак і організм в цілому. Молочна дієта, наприклад, вважається надзвичайно корисною для організму – вона дозволяє нагодувати його найважливішими мікроелементами, кальцієм і вітамінами, при цьому не надаючи відчуття важкості організму. Але, варто тримати в голові, що настільки улюблене в побуті молоко кип’ячене такої корисності не приносить – і кальцій, вітаміни не зберігають свої характеристики під дією високих температур.

Рекомендую:

Сама шкідлива п’ятірка продуктів – най... Лікарі стверджують, що найпоширеніші хвороби у школярів - це хвороби шлунка і малокрів'я. У визначенні причини цих хвороб лікарі одностайні - неправил...
Ця Ефективна дієта – допоможе боротися із за... Лимон допоможе боротися із зайвою вагою! З наближенням весни кожна жінка замислюється про свою фігуру, адже скоро літо і хочеться, вийшовши на пляж...