21.11.2012 - orbk.net

Пральна машина (Пралка) — Доп. функції.

Поділитися:

Крім звичайного діапазону функцій і програм, величезна чисельність моделей стіралок дають доп функції.

Напевно, найвідоміша новації крайнього часу — деяка, інтелектуальна система контролю »FUZZY Logic», що без допомоги інших задає необхідні характеристики функціонування машинки і виконує безпосередній контроль над дією прання. Надана система контролю значно оберігає воду, економить електроенергію та час, а основне — залишає хороший підсумок власної роботи.

Ще, не найменш відома функція, якої облаштовані фактично всі пральні машинки — це таймер. Він дозволяє приступити прання в даний час.

Деякі моделі машин фронтальної вантаження мають кут відкриття лючка до 180 градусів, у той час коли повсякденні розкриваються тільки на 90 градусів.

Тенденцією сьогоднішнього часу стало монтування в панель контролю графічного монітора, на якому відображається інформація про використовуванння програмою (наскільки залишилося часу з закінчення прання, чисельність води в баку, температура, чисельність полоскань і т.д.). Дорогі пральні представлені рідкокристалічними моніторами, а ті, що подешевше — цифровими.

Щоб знизити гуркіт і вібрацію під час прання на 30%, були винайдені литі конструкції. Завдяки такому ось поліпшенню пратии дозволено навіть у нічний час.

Функція бактерицидної очищення — невидимі людському оку іони срібла елементарно забезпечують повне знищення мікробів, однак і на протязі 30 днів запобігають їх копіюванню.

Рекомендую:

Пральна машина (Пралка ) — Тип завантаження.... Тип завантаження - це 1-е, на що, направляє інтерес будь-який клієнт під час вибору пральної машини. Згідно методиці завантаження, пральні машинки под...
Samsung Eco Bubble якісне прання і максимально дба... Samsung Electronics представляє серію нових пральних машин преміум-класу сімейства Eco Bubble - моделі WF1802XEY, WF1802XEC, WF1802WECS і WF1802WFVS. ...

Наука / Технології FUZZY Logic / гуркіт / діапазон / Монитор / Пралка / Пральна машина / прання / Таймер /