Пральна машина (Пралка) — Доп. функції.


Крім звичайного діапазону функцій і програм, величезна чисельність моделей стіралок дають доп функції.

Напевно, найвідоміша новації крайнього часу — деяка, інтелектуальна система контролю »FUZZY Logic», що без допомоги інших задає необхідні характеристики функціонування машинки і виконує безпосередній контроль над дією прання. Надана система контролю значно оберігає воду, економить електроенергію та час, а основне — залишає хороший підсумок власної роботи.

Ще, не найменш відома функція, якої облаштовані фактично всі пральні машинки — це таймер. Він дозволяє приступити прання в даний час.

Деякі моделі машин фронтальної вантаження мають кут відкриття лючка до 180 градусів, у той час коли повсякденні розкриваються тільки на 90 градусів.

Тенденцією сьогоднішнього часу стало монтування в панель контролю графічного монітора, на якому відображається інформація про використовуванння програмою (наскільки залишилося часу з закінчення прання, чисельність води в баку, температура, чисельність полоскань і т.д.). Дорогі пральні представлені рідкокристалічними моніторами, а ті, що подешевше — цифровими.

Щоб знизити гуркіт і вібрацію під час прання на 30%, були винайдені литі конструкції. Завдяки такому ось поліпшенню пратии дозволено навіть у нічний час.

Функція бактерицидної очищення — невидимі людському оку іони срібла елементарно забезпечують повне знищення мікробів, однак і на протязі 30 днів запобігають їх копіюванню.

Похожі записи:

Cтандарты сервиса и безопасности компании LG Electronics.... Компания LG Electronics (LG) получила целый ряд сертификатов, подтверждающих качество продуктов LG. Лаборатории таких ав...
Моя остання сторінка інтернету! Моя остання сторінка інтернету - 2012 у дворі. Сонце і планети в одній смузі Руки. Голова. Болить. Життя все нас хоч...
Пральна машина (Пралка ) — Панель управління.... 1-е, що потрібно зробити до того, ніж приступити до процесу прання білизни, це опустити нечисті речі в барабанну камеру ...
Пральна машина (Пралка ) — Тип завантаження.... Тип завантаження - це 1-е, на що, направляє інтерес будь-який клієнт під час вибору пральної машини. Згідно методиці зав...