Пральна машина (Пралка) – Доп. функції.

Крім звичайного діапазону функцій і програм, величезна чисельність моделей стіралок дають доп функції.

Напевно, найвідоміша новації крайнього часу – деяка, інтелектуальна система контролю »FUZZY Logic», що без допомоги інших задає необхідні характеристики функціонування машинки і виконує безпосередній контроль над дією прання. Надана система контролю значно оберігає воду, економить електроенергію та час, а основне – залишає хороший підсумок власної роботи.

Ще, не найменш відома функція, якої облаштовані фактично всі пральні машинки – це таймер. Він дозволяє приступити прання в даний час.

Деякі моделі машин фронтальної вантаження мають кут відкриття лючка до 180 градусів, у той час коли повсякденні розкриваються тільки на 90 градусів.

Тенденцією сьогоднішнього часу стало монтування в панель контролю графічного монітора, на якому відображається інформація про використовуванння програмою (наскільки залишилося часу з закінчення прання, чисельність води в баку, температура, чисельність полоскань і т.д.). Дорогі пральні представлені рідкокристалічними моніторами, а ті, що подешевше – цифровими.

Щоб знизити гуркіт і вібрацію під час прання на 30%, були винайдені литі конструкції. Завдяки такому ось поліпшенню пратии дозволено навіть у нічний час.

Функція бактерицидної очищення – невидимі людському оку іони срібла елементарно забезпечують повне знищення мікробів, однак і на протязі 30 днів запобігають їх копіюванню.

Рекомендую:

Кожен п’ятий LED-монітор, проданий у світі S... Компанія Samsung Electronics все далі і далі утримує лідерство на світовому ринку моніторів вже 20 кварталів підряд - починаючи з третього кварталу 20...
Samsung PS-63C7000 – Безкомпромісна реалісти... Є тільки один спосіб насолодитися відео в тривимірному форматі за межами кінотеатру. Це 3D-телевізори Samsung. Вони забезпечують максимально реалістич...