21.11.2012 - orbk.net

Пральна машина (Пралка) — Прудкість віджимання.


Сукня в машині проходить не лише стадії прання, однак і віджимається методом центрифугування. Принцип віджимання наступний: барабан розгониться за певної швидкості, і під дією відцентрової сили вода відтискається до його стін, а волога в цей час з тканини віддаляється, чрез барабанні отвори.

Прудкість центрифугування, або віджимання — вагомий аспект при виборі пральної машинки, і має своє відображення на її вартості.

Если в семье доминуют скандалы и непонимание попробуйте может вам консультация семейного психолога поможет решить эту проблему. Ведь счасливых семей не так уж и много, а за своё счастье надо бороться.

Прудкість в 400 оборотів в хвилину вважається низькою, при цьому платяі залишається досить вологим, а ось на оборотах в 1200 — плаття робиться фактично сухе. На базарі побутової техніки є моделі стіралок із швидкістю віджимання, що перевищує 1600 оборотів в хвилину, досить дорогі моделі. Але не варто гнати найвищі характеристики, так як хорошою швидкістю обертання є 1000-1500 оборотів в хвилину, після плаття досить незначно просушити на мотузці. 800 — 1200 — найкраще відповідність між якістю віджимання і ціною. Низькообертові пральні машинки знаходяться на базарі, проте в даний момент повністю не користовуються попитом.

Залежно від числа обертів віджимання, пралки класифікують на:

— Бльше тищі — клас C;
— Більш високі обороти A і B;
— D-G — низькообертові.

Захисні механізми пральної машини.

AquaStop — пристрій охорони від протікань, усуває вас від необхідності після прання перекривати кран подачі води. Перепади напору води в трубах, мають всі шанси слідувати розрив шланга, і як наслідок — протік. Щоб вас і вашу квартиру від такого захистити, пралки оснащуються захисними клапанами на шлангу.

Ще одна новація, застосовувана в сучасних пральних від виробників, — захисне покриття, яке запобігає утворенню вапняного нальоту на поверхні Тена. За рахунок чого робочий термін зростає в 3 рази, в відмінність від моделей з металевими нагрівальними електронагрівачами.

Рекомендую:

Пральна машина (Пралка) — Доп. функції.... Крім звичайного діапазону функцій і програм, величезна чисельність моделей стіралок дають доп функції. Напевно, найвідоміша новації крайнього часу ...
Пральна машина Samsung Eco Bubble. Компанія Samsung Electronics оголосила про запуск на українському ринку нової лінійки пральних машин з технологією Eco Bubble. Новинки поєднують сучас...


Технології / Факти віджимання / Пралка / Пральна машина / Прудкість / Сукня /