Пральна машина (Пралка) – Прудкість віджимання.

Сукня в машині проходить не лише стадії прання, однак і віджимається методом центрифугування. Принцип віджимання наступний: барабан розгониться за певної швидкості, і під дією відцентрової сили вода відтискається до його стін, а волога в цей час з тканини віддаляється, чрез барабанні отвори.

Прудкість центрифугування, або віджимання – вагомий аспект при виборі пральної машинки, і має своє відображення на її вартості.

Если в семье доминуют скандалы и непонимание попробуйте может вам консультация семейного психолога поможет решить эту проблему. Ведь счасливых семей не так уж и много, а за своё счастье надо бороться.

Прудкість в 400 оборотів в хвилину вважається низькою, при цьому платяі залишається досить вологим, а ось на оборотах в 1200 – плаття робиться фактично сухе. На базарі побутової техніки є моделі стіралок із швидкістю віджимання, що перевищує 1600 оборотів в хвилину, досить дорогі моделі. Але не варто гнати найвищі характеристики, так як хорошою швидкістю обертання є 1000-1500 оборотів в хвилину, після плаття досить незначно просушити на мотузці. 800 – 1200 – найкраще відповідність між якістю віджимання і ціною. Низькообертові пральні машинки знаходяться на базарі, проте в даний момент повністю не користовуються попитом.

Залежно від числа обертів віджимання, пралки класифікують на:

– Бльше тищі – клас C;
– Більш високі обороти A і B;
– D-G – низькообертові.

Захисні механізми пральної машини.

AquaStop – пристрій охорони від протікань, усуває вас від необхідності після прання перекривати кран подачі води. Перепади напору води в трубах, мають всі шанси слідувати розрив шланга, і як наслідок – протік. Щоб вас і вашу квартиру від такого захистити, пралки оснащуються захисними клапанами на шлангу.

Ще одна новація, застосовувана в сучасних пральних від виробників, – захисне покриття, яке запобігає утворенню вапняного нальоту на поверхні Тена. За рахунок чого робочий термін зростає в 3 рази, в відмінність від моделей з металевими нагрівальними електронагрівачами.

Рекомендую:

Пральна машина (Пралка ) – Програми прання.... Інноваційні пральні машинки представлені деяким інтелектуальним механізмом. Конструкторські бюро проектують і видають все найбільш абсолютні технологі...
Пральна машина (Пралка ) – вибір.... Напевно, ні для кого не новина, що пральна машинка - 1-а асистентка сучасної домогосподарки. Вона міцно закріпилася в нашому побуті і це не просто. Та...