21.11.2012 - orbk.net

Пральна машина (Пралка) — Величина, розмір завантаження і розмір.


По власним розмірами, машинки для прання поділяються на: вузенькі, повно розмірні і для величезної кількості білизни. У вузеньких пральних машинок, як закон, завантаження від 33 по 45 см, а об’єм 3-5 кг. Повнорозмірні мають глибину 55-60 см, при цьому розмір домагається до 7 кг. Пральні машинки, призначені для прання величезних обсягів білизни, здатні за раз відіпрати по 10 кг білизни.

Великою репутацією в Рф та Україні використовує клас вузеньких пральних машин, зважаючи на специфіку вітчизняного планування квартир. По власним розмірами вони неперевершено вписуються в маленьку кухню або ванну. Незважаючи на власні величини, такі машинки відмінно облаштовані сучасними програмами прання і додатковим функціоналом. В таких пральних машинках за відміно прати будь-яку білизну також і після святкові прикольные толстовки новый год будуть чисті як ніколи.

Повнометражні, або звичайні пральні машини представлені куди найбільш масштабним набором, від найпростіших моделей, по апаратів забезпечених неймовірними здібностями.

Рекомендую:

Пральна машина (Пралка) — Доп. функції.... Крім звичайного діапазону функцій і програм, величезна чисельність моделей стіралок дають доп функції. Напевно, найвідоміша новації крайнього часу ...
Samsung Eco Bubble якісне прання і максимально дба... Samsung Electronics представляє серію нових пральних машин преміум-класу сімейства Eco Bubble - моделі WF1802XEY, WF1802XEC, WF1802WECS і WF1802WFVS. ...


Технології Величина / машинки для прання / Повнорозмірні / Пралка / Пральні машини / Пральна машина / розмір /