21.11.2012 - orbk.net

Смачна візитна картка грецької кухні.

Поділитися:

Грецький салат згідно праву вважається візитною карткою грецької кухні. Однак це не завадило цьому південному диву смаку, влаштуватися на столах майже всіх кухонь. Чому дивуватися, так як реальний салат, наготовленний з урахуванням усіх тонкощів рецептури, є стравою елементарно невимовного смаку і запаху.

Грецький салат прийшов до нас з глибокої давнини. Інгредієнти салату мають всі шанси з’явитися досить елементарними, проте об’єднані спільно і вірно приправлені, вони приголомшливо грають і гармоніюють між собою.

Салат грецький вважається звичайним блюдом, всі складові інгредієнти необхідно шматувати як дозволено крупніше. А ось виготовити правильну заправку — справжнє мистецтво. У цьому салаті потрібно застосовувати лише оливкову олію прохолодного віджимання, а ще спеції — обов’язково орегано, базилік, які є візитною карткою грецької кухні.

Неповторність цього рецепту грецького салату, міститься в тому, що мандруючи згідно світу він не надзвичайно помінявся. Різні кулінарії вносять свої незначущі конфігурації в рецепт, часто експериментуючи з компонентами заправкою, рідше з маслинами, однак головні інгредієнти грецького салату, остаються недоторканими.

Цей салат можна зустріти фактично в усякому кафе або ресторані, проте непогано виготовити його без допомоги інших і здивувати свою сім’ю звичайним, проте по-справжньому вишуканою стравою.

Рекомендую:

Етикет в ресторані. Згідно правилам французького етикету, сидячи за столом дозволено базуватися лише зап'ястям на край столу. Дама може ненадовго базуватися на стіл лікте...
Приготовити салат овочевий.... Взяти Картоплю і моркву відварити та нарізати кубиками. Салат і відварену цвітну капусту нашинкувати. Помідори, огірки, яблука нарізати невеликими ски...

Розваги інгредієнти / Грецький салат / кафе / кулінарії / наготовленний / реальний салат / ресторан / Салат / стол /