Великобританія — країна легенд і казок , записки веб-программиста.


Англія — це держава, яку можна розкривати для себе знову та знову. І робити все це краще не знайомими побитими маршрутами і у великих містечках. Набагато цікавіше відвідати місця де дозволено вгледіти всю оригінальність даної пречудесної країни, помилуватися натуральною, чарівною природою і потусуватися з рум’яними і доброзичливими мешканцями глибинки.

Англійці надзвичайно обожнюють Західну Великобританію, оскільки це батьківщина знаменитого короля Артура і давніх переказів про Святий Грааль, рідна земля магічних друїдів і іменитих піратів.

Півострів Корнуолл справді варто такого, щоб на ньому побувати. Брістоль — місто-музей, де дозволено відвідати таверну, яка стала макетом улюбленого закладу Джона Сільвера на «Острові Скарбів»; походити по старовинних вуличках портового містечка, побувати в Царському театрі.

У Баті дозволено побувати в купальні з мінеральними джерелами, які, як кажуть, вилікували від захворювання батька короля Муза. Природа в Корнуоллі чудова і прекрасна — ущелини з печерами і казковими схилами, покритими старими дубами, в’язами, мохами і папоротями підказують гарні декорації для екранізації стародавніх англійських легенд і казок.

Вы талантливый человек любите работать за компом тогда профессия Веб-программист в г.Тольятти то, что вам нужно!

Вы хорошо понимаете PHP, MySQL, HTML, CSS и Javascript и имеете опыт работы с бесплатными системами типа Joomla, WordPress, Drupal. Тогда вам к нам — Зарплата от 12 до 25 т.р. плюс карьерный рост

Замок Тінтагелем відомий далеченько за межами півострова і країни, так як конкретно тут, якщо вірити легендам, жив повелитель Артур. Недалеко від маленького міста Пензанс розміщується чудовий замок і обитель. Гора Сент-Майклз оточена навколо водою під час припливу, а під час відливу сюди є можливість добратися по суші.

Ще одна гідність Корнуолла — його кухня. Тут Ви матимете ймовірність побачити і спробувати величезне розмаїття морепродуктів — морські гребінці, мідії, крабів, різних риб і навіть лобстерів. Унікальны кулінарні ласощі — згущене особливим чином молоко, присмак якого приголомшливо ласкавий і запам’ятовується на довго.

Уельс являє собою один з більш прекрасних природних куточків Англії. Кельтські цитаделі і підкорення, традиції і ремесла — конкретно тут можна відчути унікальний спектр і чарівність країни. Мешканці Уельсу мовлять на важкому мовою — спадщині кельтів, обожнюють співати і мовити віршами, як і їхні прадіди, проводять різні кельтські фестивалі та свята. І донині тут створюють фантастичні декорації зі та срібла, шиють також вироби з вовни, роблять подарунки з деревини, кремнію та вугілля.

Уельс, в більшості — це тихі навколо селянські угіддя, при цьому селяни надзвичайно обожнюють гостей і з готовністю дають постояльцям дах і забезпечений сніданок. Натура Уельсу вражає власною вродою і різноманіттям: тут дозволено помилуватися зеленими горбами і незаплямованими піщаними берегами, стрімкими річками, іскристими водоспадами і загадковими озерами, чудовими ущелинами і величними вершинами гірських хребтів. Казкова структура Уельська замків і замків доповнює це краса. У Кардіффі, столиці Уельсу, дозволено побувати в замку, побудованому в манері середньовічного романтизму, а ще замок Кох в псевдонормандському дизайні. Згідно праву одними з більш вражаючих числяться замки Каенарфо і Конві, побудовані Владикою Едуардом I. Тут збережені стародавні середньовічні стінки, начиння і внутрішній дизайн залів.

Зв’язок британської кухні з вівсянкою сильний і не безпідставний. Вівсянка є не лише кашою, однак і суп, кисіль і пудингі. Але вівсянка тут на сніданок зовсім не є обов’язковою стравою. Традиційно на сніданок в Британії подають яєчню з беконом, фрукти, тости плавленим сиром, або з джемом, копчену рибу. Але навіть якщо Ви скептично ставитеся до британської каші, Ви будете здивовані — отак апетитно виготовити вівсянку мають всі шанси лише у Великобританії! Готують її з вершками, яєчними жовтками і свіжим вершковим маслом. Примітно, що перед шикарним обідом в якості головного блюда гостям подають конкретно вівсянку: вона врятує від переїдання.

В 5:00 в Великобританії прийнято чаювати. Чай тут п’ють завареним в чайниках, але за традицією заварюють його не кіпяточком, а молоком. Конкретно отак виходить звичайний британський напій, але на стіл традиційно встановлюють 2 чайника, один заварений окропом, а інший — молоком. Різниться і сам процес чаювання. На столі тут Ви побачите дуже багато м’ясних закусок, булочок і сендвічів. У всіх номерах в не поганих британських готелях мається заварник, чай, цукор і молоко, так як повністю можливо, що час чаювати застане справжнього аристократа або леді в готелі. Британці переконані, що людина не може існувати без цього напою.

Поїздка в Англію — найкращий презент собі і близьким!

Похожі записи:

Страшные легенды Лондона. Лондон - старая столица мира, город на удивление имеющий много тайн, многие из которых появились еще в восемнадцатом и д...
Ресторани, кафе в Україні. Харчування є невід'ємною частиною способу життя кожної людини і це стає більш доцільним бачачи безліч ресторанів на бага...
Сеть турагентств На Каникулы Лондон - один из самых замечательных городов Европы и всего мира. Будучи столицей Великобритании, город расположен на бе...
Отдых на виллах в Хуа Хин — Таиланд.... Роскошные полностью оборудованные виллы Таиланда с частными бассейнами в городе, не далеко от пляжа и курорта, в районе ...
Теги до запису:, , , , ,