27.11.2012 - orbk.net

Windows Store зростає.

Поділитися:

Windows Store, магазин ОС Windows 8, зібрав уже в собі більше 20 тисяч програм. Але на якісь програми все ж є регіональні обмеження. Наприклад в південноамериканському Windows Store тримаються біля 12 700 програм, а в англійському — біля 11000 програм.

З 20 тисяч програм в Windows Store — 87 відсотків є безоплатними. Одним з найбільш дорогоцінних додатків в Windows Store вважається додаток для персоналу мед установ — EMR Surface. Він стоїть 499,99 долара США і спеціалізовано для ведення документації по клієнтам.

За підрахунками раз в день магазин доповнювався приблизно 450 програмами. Якщо Windows Store збереже темпи зростання, то до 2013 року він стане більше 30000 програмних продуктів.
Windows Store магазин є атрибутом для користувачів ОС Windows 8, яка надійшла на прилавки 26 жовтня. У цій живій лавці вміщаються програми для новітнього інтерфейсу Windows 8 з так званими «живими плитками».

Рекомендую:

WikiLeaks: 12 фактів про Росію У матеріалах, опублікованих сайтом WikiLeaks, міститься значна кількість згадок про Росію. Російська служба «Голосу Америки» узагальнила інформацію ...
Використання веб-сайту для бізнесу.... Початок малого бізнесу, вимагає фізичного потенціалу, щоб діяти він має бути кращим варіантом, якщо ризики переважують переваги. Якщо, існує високий п...

Інтернет / Гаджети Windows 8 / Windows Store / Магазин / ОС Windows 8 / США /