Windows Store зростає.

Windows Store, магазин ОС Windows 8, зібрав уже в собі більше 20 тисяч програм. Але на якісь програми все ж є регіональні обмеження. Наприклад в південноамериканському Windows Store тримаються біля 12 700 програм, а в англійському – біля 11000 програм.

З 20 тисяч програм в Windows Store – 87 відсотків є безоплатними. Одним з найбільш дорогоцінних додатків в Windows Store вважається додаток для персоналу мед установ – EMR Surface. Він стоїть 499,99 долара США і спеціалізовано для ведення документації по клієнтам.

За підрахунками раз в день магазин доповнювався приблизно 450 програмами. Якщо Windows Store збереже темпи зростання, то до 2013 року він стане більше 30000 програмних продуктів.
Windows Store магазин є атрибутом для користувачів ОС Windows 8, яка надійшла на прилавки 26 жовтня. У цій живій лавці вміщаються програми для новітнього інтерфейсу Windows 8 з так званими «живими плитками».

Рекомендую:

Форекс в Україні – в полі правового регулювання чи... Автор Валерія Голубчик, консультант юридичної компанії “БДО Лігал Україна” Ринок Форекс є величезною мережею валютних дилерів, пов’язаних між собою...
Іракці зламати американські безпілотники!... 26-доларова програма допомогла іракцям зламати американські безпілотники. Платне програмне забезпечення, яке розповсюджється через інтернет, здатне...