27.11.2012 - orbk.net

Windows Store зростає.


Windows Store, магазин ОС Windows 8, зібрав уже в собі більше 20 тисяч програм. Але на якісь програми все ж є регіональні обмеження. Наприклад в південноамериканському Windows Store тримаються біля 12 700 програм, а в англійському — біля 11000 програм.

З 20 тисяч програм в Windows Store — 87 відсотків є безоплатними. Одним з найбільш дорогоцінних додатків в Windows Store вважається додаток для персоналу мед установ — EMR Surface. Він стоїть 499,99 долара США і спеціалізовано для ведення документації по клієнтам.

За підрахунками раз в день магазин доповнювався приблизно 450 програмами. Якщо Windows Store збереже темпи зростання, то до 2013 року він стане більше 30000 програмних продуктів.
Windows Store магазин є атрибутом для користувачів ОС Windows 8, яка надійшла на прилавки 26 жовтня. У цій живій лавці вміщаються програми для новітнього інтерфейсу Windows 8 з так званими «живими плитками».

Рекомендую:

Nokia сделает свой планшет. Nokia решила наконец то не отставать и планирует начать производить свои планшеты которые будут работать под управлением ОС Windows 8 об этом уже пишу...
Смартфони BlackBerry обійшли по відвантаженнях iPh... У третьому кварталі 2010 року канадська компанія RIM поставила 14,2 мільйона смартфонів BlackBerry, повідомляється в офіційному прес-релізі. За цим по...


Інтернет / Гаджети Windows 8 / Windows Store / Магазин / ОС Windows 8 / США /