06.11.2012 - orbk.net

Як вибрати пуховик.

Поділитися:

Ця штучка як пуховик — гарна кандидатура хутрові, але варіантів вибору в магазинах на багато більше, елементарно величезна кількість. Зараз будемо думати, як обирати пуховик.

Варто почати з такого, що при придбанні пуховика потрібно дотримуватися 3-х надзвичайно принципових критерії:

1-е: пропорції.

Принципово вірно буде обрати цю річ, щоб вона не затьмарювала вашу фігуру. Часто, пуховики по коліна — елементарно «тартаччят» жінок, як пише модельне агенство. Якщо ви низького зростання — намагайтеся уникати таких моделей, або купуйте пуховики по кісточки. А під гарячий пуховик потрібна якісна футболка http://www.rusmayka.ru щоб бути завжди в моді.

2-е: властивість тканини.

Вона повинна існувати водонепроникною або водотривкою. У головному випадку — якщо потрапите під дощик або мокрмй сніг, ви не промокните вообще, у другому — змокните, але зовсім не одразу.

3-місце: властивість у.

Тут відміну потрібно повертати сибірському гусаку і качці, так як їх пух самий-самий майже гарячий і відповідно його менше використовуеться, пуховик стане в 2-3 рази найменш великим, внаслідок чисельності цього ж пуху. Ну і гріти стане краще.

Рекомендую:

Брендовые пуховики от Dolce&Gabbana.... Каждый человек нуждается в теплой куртке особенно в прохладное время года и интернет тут предлагает широкий выбор, так чтоб вы благодаря интернет мага...
Мода 2014 требует угги! Вы в поиске дешевых угги, Вам обязательно нужно посетить замечательные сайты в Интернете, возможно, там найдете то, что вы давно искали и хотите.В...

Стиль думати / елементарно / Магазин / пропорці / пух / пуховик / Тканини / Фігура /