АВТОВАЗ: запуск нового контрольно-пропускного пункту.

АВТОВАЗ відкрив новий транспортний майданчик з двома контрольно-пропускними пунктами для вантажного автотранспорту (КПП)20 грудня 2012 АВТОВАЗ відкрив новий транспортний майданчик з двома контрольно-пропускними пунктами для вантажного автотранспорту (КПП) — на в’їзді і відповідно на виїзді з території заводу.

Введення в експлуатацію цього об’єкта значно збільшує пропускну здатність системи транспортних КПП, вирішує питання логістики та оптимізує транспортні потоки, що необхідно в тому числі для прискорення доставки комплектуючих до цехів виробництва нових моделей автомобілів на платформі Альянсу.

Пропускна спроможність нового в’їзного КПП — 700 автомобілів на добу. Його введення в експлуатацію істотно розвантажить діючі транспортні КПП заводу і скоротить час простою транспорту, покращитья істотно продажа ваз. При розробці і будівництві цього об’єкту була врахована і схема існуючих транспортних потоків навколо заводу, що дозволить розвантажити дорожню мережу.

Разом з цим підвищується рівень виконання завдань безпеки: нові КПП обладнані сучасними комплексами технічних засобів контролю над в’їжджаючим і виїжджаючим транспортом.

Адміністративні будівлі КПП обладнані сучасною технікою, робочі місця операторів оснащені усім необхідним програмним забезпеченням, інформаційна система дозволяє вести моніторинг безлічі параметрів контролю.

Рекомендую:

Лада Гранта фото від АвтоВАЗу.... АвтоВАЗ має намір випускати новий автомобіль під назвою Лада Гранта. Волзький автозавод повідомив, що це буде бюджетна модель побудована на платформ...
ВАЗ назвав ціни на Lada Granta і Lada R90.... Кілька днів тому вже була опублікована новина про те, що ВАЗ планує випустити нові моделі Lada R90 і Lada Granta, перший з яких був представлений св...