08.12.2012 - orbk.net

Будь щасливий! Живи довго!

Поділитися:

Нещодавно було проведенно дослід в якому взяли роль біля 10 000 чоловік. Специ лікарі давали оцінку рівню щастя всякого співучасника наданого досліду, вчили їх емоційне становище і ставлення до життя. Виявилося, що ті люди, які відчувають себе найщасливішими і не люблять жалітись на долю, в середньому живуть на 9-10 років довше.

Посеред скривджених доль (за власним поняттям) людей випадки погибелі-смерті наступали в 3 рази частіше. І тут хочеться нагадати та підкреслити, що в самому джерелі цього досвіду у майже всіх з них не було зафіксовано зі здоров’ям проблем.

Большой радостью в семье может быть отметить день рождения ребенка дома или уехать всей семьей например в карпаты туда где много свежего чистого воздуха который вас зарядит позитивом на долго.

Негативному сприйняттю життя сприяли різні причини: відсутність в житті захоплень, маленька зарплата, менає друзів.

Рекомендую:

Як здоровий спосіб життя сприяє берегти гроші.... Майже всі думають, що вести здоровий спосіб життя, це безперервні витрати і збитки. Спортивний одяг, абонемент в тренажерний зал або басейн, органічна...
Що таке життя, місце сюрпризів …... У житті завжди є місце сюрпризу ... Іноді здається все повинно вити добре, у житті з'являється якесь джерело додаткової енергії, якийсь промінь світла...

Суспільство довго / дослід / Життя / Зарплата / Здоров'я / щасливий /

***