18.12.2012 - orbk.net

Бути вебмайстром легко.

Поділитися:

Dominder. com - це новий і вдалий сервіс для вебмастераУ вас багато доменів і ви не встигаєте стежити за ними — Dominder. com — це новий і вдалий сервіс для вебмастера, який дає можливість дивитися за великою чисельністю доменів з однієї адмін панелі управління, особливо коли вони в безліч реєстраторів. Економте час, адже час — це гроші.

Вам потрібно лише додати свої домени в панель управління Dominder і налаштувати потрібні опції управління.Прі цьому сервіс стане повідомляти Вас за підтримки sms і e-mail повідомлень за всіма встановленими конфігурацій відбуваються з Вашими доменами.

Моніторинг сторінок — пінг додані сайти і сповіщає власників якщо інтернет-сайт починає неправильно працювати. Сервіс робить сповіщення про термін реєстрації домену — надсилає повідомлення на велику кількість телефонів і e-mail адрес за вказану кількість днів по закінчення реєстрації вашого домену. Дозволено в сервісі задавати витрати і фінанси по будь-якому вашому сайту.

В даний момент проект з управління доменами Dominder на стадії тестування, тому цілий функціонал (за винятком додаткових sms) доступний зовсім для вас безпладно. Будь-якому зареєстрованому новому вебмастеру в даний момент при реєстрації дається 5 смс-кредитів, які дозволено застосовувати для тестування обслуговування на сервісі доменів Dominder.

Рекомендую:

Создать Сайт за пару часов. Сетевой бизнес - это замечательно, все рады попробовать, но сайт ведь сделать надо. Финальный результат представить могут далеко не все. Любопытно на ...
Які основні цілі державних центрів обробки даних?... Основной метою Державних центрів даних є надання державних відомств для розміщення своїх послуг / додатків на загальній інфраструктурі, які повинні до...

Інтернет / Бізнес Вебмайстр / Домен / Сервіс / Управління /

***