Лікарняний лист врятує вас.

Буває таке управління організації незаслужено ущемляє права працівника. Наприклад, ви бажаєте брати сходу цілу відпустку, однак вам дають поділити час відпочинку на 2 або навіть 3 частки. Природно, аврали на роботі і брак хороших робочих — суворі доводи з боку керуючого, але як бути якщо треба відїхати з коханим человіком на відпочинок. В наданій ситуації лікарняний купити — це самий-самий корисний варіант. Вам не буде необхідно анулювати свою поїздку лише тому, що у вашій компанії, як говорить начальство «нікому більше працювати», самі їдуть коли хочуть. При цьому, пред’явивши довідку про непрацездатність, ви можете дістати те що ваше за законом країни.

Дуже так само буває поширена ситуація, коли працівник пропустив один робочий день чи планує брати відгул у зв’язку зі невідкладною поїздкою або за сімейними обставинами (день народження, ювілей, візит друга або родича). Почастіше лише управління організації пробує піти назустріч і дозволяє трудівникові постановити свої справи як йому потрібно. Однак, на жаль, буває, коли шеф навідріз поставити підпис не хоче і ваш відгулі не реальний, тому що такі заходи не підходять політиці роботи організації. І тут знову на допомогу прийде вчасно оформлений лікарняний і все в порядку.

Природно, служба, робота, дохід мають принципове значення в нашому житті, проте так як домінуюча роль у більшості людей належить родині, рідним, взаєминам з товаришами. Ці питання жодним чином не чіпають вашого управління фірми, проте так як вони є принциповим елементом вашого життя! Краще вийняти лікарняний лист про непрацездатність, придбати який не складе труднощів, і залишатися при своїх справах, коли вашим недалеким і обожнюваним людям в особливості вимагається ваша присутність і сприяння, а не розтрачувати весь час і сили на добро чужій компанії.