Любовний гороскоп на 2013 рік.

Любовний гороскоп на 2013 рік.На порозі новий 2013 рік – рік змії. Будь-якій людині цікаво з’ясувати, що чекає її на любовному фронті в новому році. Змія – це хитре Боже створения, яке не потерпить єресі і брехні. Тому до питань про любов необхідно приступати з розумом.

Гороскоп – Овнам змія рекомендує після раннього знайомства не вступати в шлюб, так як він стане нетривалим. З самого початку року сімейним парам обіцяють труднощі. Однак до кінця осені все зміниться на краще. Не варто поспішати з розлученнями.

Гороскоп – Тельцям слід придивитися до клубного життя, так як конкретно слідом за тим мається більш значний відсоток зустріти обранця або обраницю. У сімейних тельців можливе поповнення в 2013 році. Тому майже всі з них встануть люблячими батьками і матерями до кінця року.

Гороскоп – Близнюкам у цей рік захочеться комфорту і сімейного тепла. Рекомендується виходити заміж, одружитися і народжувати діток. Змія лише згідно посприяє цьому. А близнюкам, які поки одні, необхідно чекати весни. Так як конкретно навесні ви зустрінете свою закоханість.

Гороскоп – Ракам рекомендується бути більш стриманими до своїх других половинок. Не ревнуйте без прийменника і не заводьтися з пів обороту по дрібницях. Не слід поспішати і одинакам цього знака зодіаку. До листопада ви обов’язково зустрінете ту людину, з якою захочеться забути про все на світі і виїхати з ним куди очі дивляться, а очі дивляться зазвичай в телевізор Samsung цей телевізор радує уже не одну родину своїми яскравими кольорами і бездоганою якість зображення, так, що радимо придбати телевізор самунг і коротати вечори разом з сім’єю за переглядом улюблених передач та фільмім у 3d форматі чи підєднавшись до СМАРТ ТВ.

Гороскоп – Леви будуть зайняті кар’єрою і бізнесом в цьому році. Амурні потягу для них можливо приведуть до створення шлюбу. Самотні леви виберуть суворі стосунки – простий флірт. Тих левів, які не зуміли розглянути в домашньому житті щастя – чекає розлучення.

Гороскоп – Діва в амурних справах все надзвичайно затрудненно. Очікуються зриви і чимало сліз в сім’ях. Тому варто запастися терпінням. Але для самотніх дів у цьому році точно посміхнеться фортуна. Відшукається кохана людина, з якою захочеться прожити все життя. Придивіться до середини року.

Горокоп Ваги. Не простий період чекає і ваг. Хиткий стан сім’ї і відстань подружжя один від одного може призвести до розлучення. Дозволено буквально заявити лише одне, що якщо встигнете розлучитися з 2-ї половинкою до весни, то до закінчення осені зустрінете конкретно те, що так тривало шукали. А конкретно свідомість і гармонію.

Гороскоп для Скорпіона. Напруженим цей рік стане і для скорпіонів. Не розслабляйтеся! Будьте пильні в травню. Цей місяць стане самим непевним у ваших сімейних стосунках. Що до одинаків – скорпіонів, то в 1-у місяці року на горизонті не буде нікого. Не варто зриватися, так як хто шукає, той знайде!

Горокоп для Стрільців 2013 змії – це рік роздумів. Для тих, хто в шлюбі очікують дрібні конфлікти і тому накопичене терпіння. Для народження діток в цей році ідеальний період. А для одруження – не особливо. Змія радить почекати до наступного 2014 року.

Гороскоп Козеріг. Гарний рік очікується для козерогів і їх сім’ї. Одиноким Козерогам потрібно придивитися до людей під час перебування у відпустці. Подорож надасть вам задоволеність і може бути, улюбленого чоловічка.

Гороскоп Водолій. 2013 не обіцяє амурних відносин Водолію. Це мабуть, єдиний символ, якому фортуна не хоче супроводжувати в любові. Сімейним людям знаку водолій пощастить трохи більше. У сім’ї всі втрясется і налагодиться. Водолії, які мають бажання одружитися – не сумнівайтеся. Це вірний крок.

Гороскоп для Риб 2013 рік – це бездоганний час для створення сім’ї. Самотні риби зустрінуть старого знайомого, з яким можливо зав’яжуться любовні відносини. Важко буде сім’ям, в яких народиться малюк. Однак не слід забувати, що все погане рано чи пізно закінчується і починається біла смуга.

Вам всіх благ у Новому 2013 Році! Кінця світу не буде, продовжуємо жити і любити далі!

Рекомендую:

Слов’янський гороскоп (древній російський яз... Сучасні гороскопи орієнтуються на західну астрологію. Але наші давні предки також вважали, що народжуються на світ під впливом небесних сил. Річний со...
Гороскоп на 2010 рік ,Тигр і знаки зодіаку.... Новий 2010 Тигра – це рік металевого Тигра, що належить до Стихії Металу, талісманом якого є срібло, асеребрістий колір буде приносити успіх у справах...