Любовний гороскоп на 2013 рік.


Любовний гороскоп на 2013 рік.На порозі новий 2013 рік — рік змії. Будь-якій людині цікаво з’ясувати, що чекає її на любовному фронті в новому році. Змія — це хитре Боже створения, яке не потерпить єресі і брехні. Тому до питань про любов необхідно приступати з розумом.

Гороскоп — Овнам змія рекомендує після раннього знайомства не вступати в шлюб, так як він стане нетривалим. З самого початку року сімейним парам обіцяють труднощі. Однак до кінця осені все зміниться на краще. Не варто поспішати з розлученнями.

Гороскоп — Тельцям слід придивитися до клубного життя, так як конкретно слідом за тим мається більш значний відсоток зустріти обранця або обраницю. У сімейних тельців можливе поповнення в 2013 році. Тому майже всі з них встануть люблячими батьками і матерями до кінця року.

Гороскоп — Близнюкам у цей рік захочеться комфорту і сімейного тепла. Рекомендується виходити заміж, одружитися і народжувати діток. Змія лише згідно посприяє цьому. А близнюкам, які поки одні, необхідно чекати весни. Так як конкретно навесні ви зустрінете свою закоханість.

Гороскоп — Ракам рекомендується бути більш стриманими до своїх других половинок. Не ревнуйте без прийменника і не заводьтися з пів обороту по дрібницях. Не слід поспішати і одинакам цього знака зодіаку. До листопада ви обов’язково зустрінете ту людину, з якою захочеться забути про все на світі і виїхати з ним куди очі дивляться, а очі дивляться зазвичай в телевізор Samsung цей телевізор радує уже не одну родину своїми яскравими кольорами і бездоганою якість зображення, так, що радимо придбати телевізор самунг і коротати вечори разом з сім’єю за переглядом улюблених передач та фільмім у 3d форматі чи підєднавшись до СМАРТ ТВ.

Гороскоп — Леви будуть зайняті кар’єрою і бізнесом в цьому році. Амурні потягу для них можливо приведуть до створення шлюбу. Самотні леви виберуть суворі стосунки — простий флірт. Тих левів, які не зуміли розглянути в домашньому житті щастя — чекає розлучення.

Гороскоп — Діва в амурних справах все надзвичайно затрудненно. Очікуються зриви і чимало сліз в сім’ях. Тому варто запастися терпінням. Але для самотніх дів у цьому році точно посміхнеться фортуна. Відшукається кохана людина, з якою захочеться прожити все життя. Придивіться до середини року.

Горокоп Ваги. Не простий період чекає і ваг. Хиткий стан сім’ї і відстань подружжя один від одного може призвести до розлучення. Дозволено буквально заявити лише одне, що якщо встигнете розлучитися з 2-ї половинкою до весни, то до закінчення осені зустрінете конкретно те, що так тривало шукали. А конкретно свідомість і гармонію.

Гороскоп для Скорпіона. Напруженим цей рік стане і для скорпіонів. Не розслабляйтеся! Будьте пильні в травню. Цей місяць стане самим непевним у ваших сімейних стосунках. Що до одинаків — скорпіонів, то в 1-у місяці року на горизонті не буде нікого. Не варто зриватися, так як хто шукає, той знайде!

Горокоп для Стрільців 2013 змії — це рік роздумів. Для тих, хто в шлюбі очікують дрібні конфлікти і тому накопичене терпіння. Для народження діток в цей році ідеальний період. А для одруження — не особливо. Змія радить почекати до наступного 2014 року.

Гороскоп Козеріг. Гарний рік очікується для козерогів і їх сім’ї. Одиноким Козерогам потрібно придивитися до людей під час перебування у відпустці. Подорож надасть вам задоволеність і може бути, улюбленого чоловічка.

Гороскоп Водолій. 2013 не обіцяє амурних відносин Водолію. Це мабуть, єдиний символ, якому фортуна не хоче супроводжувати в любові. Сімейним людям знаку водолій пощастить трохи більше. У сім’ї всі втрясется і налагодиться. Водолії, які мають бажання одружитися — не сумнівайтеся. Це вірний крок.

Гороскоп для Риб 2013 рік — це бездоганний час для створення сім’ї. Самотні риби зустрінуть старого знайомого, з яким можливо зав’яжуться любовні відносини. Важко буде сім’ям, в яких народиться малюк. Однак не слід забувати, що все погане рано чи пізно закінчується і починається біла смуга.

Вам всіх благ у Новому 2013 Році! Кінця світу не буде, продовжуємо жити і любити далі!

Похожі записи:

З новим 2014 роком! З Новим 2014 Роком! Сердечно вітаємо Вас з настувпаючим Новим роком ! Це свято зазвичай пов'язують з великими надіями...
Гороскоп на 2010 рік ,Тигр і знаки зодіаку.... Новий 2010 Тигра – це рік металевого Тигра, що належить до Стихії Металу, талісманом якого є срібло, асеребрістий колір ...
Імміграція до Канади 2013. Імміграція до Канади завжди була найбільш «переважним» варіант для Українських жителів унаслідок того, що тут зростаюча ...
Что такое Гороскоп в моей жизни? Многие говорят что гороскоп это ерунда... У каждого по этому поводу своя точка зрения. Каждый человек смотрит на все по ...
Теги до запису:, , ,