10.12.2012 - orbk.net

Microsoft про продажі серії Halo.

Поділитися:

Microsoft афішувати дані про продажі гри серії Halo, передає портал VG24 / 7. З 2001 року, коли в продаж надійшла гра Halo: Combat Evolved, гравці придбали найбільш 46000000 ігор, що відносяться до цієї серії.

Перший Halo вийшла в 2001 році. Не рахуючи і 2-ух інших серій, вона підключає шутери Halo 3: ODST і Halo: Reach. Ще в серію вступає стратегія Halo Wars. Крайньою вийшла на цей момент доля серії є римейк першої — Halo: Combat Evolved Anniversary.

Пригоди Професіонали Чіфа принесли фірмі найбільш 3-х млрд американських баксів чистого прибутку. При цьому, як наголошується в прес-релізі, 200 мільйонів »заробила» Halo: Reach лише за перший тиждень після її релізу.

Microsoft ще сказала, що на Xbox Live, гравці, які були задіяні в цьому ігровому сервісі, провели в забавах серії Halo не найменш 5 млрд годин.

Видавництво представило статистику згідно серії заздалегідь релізу четвертої за номерним списком серії. Halo 4 зобов’язана надійти в продаж 6 листопада. Дії будуть виникати в грі через 4 роки після подій Halo 3. А здесь можно приобрести фильтры для противогазов чтоб себя обезопасить в трудній момент играя на поле брани.

Раніше представники видавництва вже заявляли про те, що Halo 4 стала самою коштовною забавою в літописі фірми. Розробкою четвертої гри займалася внутрішня студія Microsoft 343 Industries. Раніше пригоди Професіонали Чіфа формувала студія Bungie.

Рекомендую:

Halo: Reach принесла видавцеві 200 мільйонів долар... Фантастичний шутер Halo: Reach в перший же день продажів зібрав виручку в розмірі 200 мільйонів доларів, повідомляє 1UP. Віце-президент компанії Micro...
Заявленна дата выхода Tribes: Ascend.... 12 апреля должен увидеть свет сетевой шутер Tribes: Ascend об этом пишется в официальном блоге который ведет студия Hi-Rez, которая и разрабатывает эт...

Розваги Halo / Microsoft / Xbox Live / Гра / студія /

***