11.12.2012 - orbk.net

Починаючому електрикові — рада.

Поділитися:

Лагодити електрикові в будинку без допомоги інших є не лише ризикованим, однак і шкідливим для здоров’я заходом, якщо у виконавця відсутні особливі пізнання і навички. Тому перед тим, як проводити експеримент з автономним монтажем, потрібно вивчити цілісний звід літератури та рекомендацій.

Щоб обрати найкращий метод прокладання кабелю, потрібно вивчити поради професіоналів і знайти тип потрібної проводки, матеріал, категорію. У житлових приміщеннях краще прихована схема монтажа у вигляді поширеного варіанту: штроба з замурованими кабелями, які тягнуться далі до коробок, вимикачів, розеток. У будинках з дерева ховати кабель треба в труби, а не стіну що є порушенням пожежної безпеки.

При виконанні штроби потрібно докласти додатковий захист кабелю в гофрованій ПВХ-трубі, металеві або в пластмасові. Якщо потрібно виконати важку розводку, то хорошим варіантом стане звичайне облицювання перекриттів гипсокартонном з охороною кабелю в гофрі.

Вам нужен надежный престижный офис в котором на голову не сыпется потолок — аренда в river city именно то что вам нужно и вашему бизнесу.

Хорошим варіантом виконання кабелю в конструкції підлоги стане закладення стяжкою. При цьому кабель встановлюється так само в гофрованій трубі і зміцнюється. При монтажі під підлоговою дошкою або аналога використовують труби із сталі, які виконує роль кабельної траси.

Рекомендую:

Остекление балконов основные методы.... По методу остекления возможно выделить два основных класса . Первый метод остекления, разработанный весьма недавно, заключается в установке стекол без...
ПРИНЦИП РОБОТИ КАМІНУ Камін по перше - це вогнище з відкритою топкової камерою. Найважливіша умова монтажу і працездатності каміна - це відсутність димлення на будь-яких ре...

Жилплоща / Технології електрик / Кабель / монтаж / схема монтажа / штроба /

***