29.12.2012 - orbk.net

Що таке сарай?


Що таке сарай?Що то таке сарай і навіщо він. Сараєм іменують фактично всілякі роздільно від житлового будинку приміщення, призначені для зберігання різних речей і традиційно такі будови не опалюються. Найчастіше тільки сарай вживають для складування і нерідко в сараї розташовують домашніх тварин. Єдине, що не бережуть в сараї — це харчування.

В залежності від майбутнього використання сараю, вибирається метод будівництва. Якщо в сараї будутет вугілля, дрова, то споруджується дешева і нескладна конструкція, почастіше низька, замість двері встановлюються маленькі ворота. Споруджують такий сарайчик недалеко від будинку.

Сарай під великі предмети (різні прилади і пристосування для робіт по саду, дому, газонокосарки та інше), зобов’язаний існувати обширним, потрібно зробити обов’язково стеля, двері і вікно. А якщо ви зібралися перенести частину речей в сарай то купити картонні коробки для переїзду вам дуже знадобиться в них дуже зручно зберігати різні речі.

Приміщення для тварин облаштовують в узгодженні з санітарними та лад вимогами для їх будівництва, так як не секрет, що аромат від таких приміщень не з кращих і тому, щоб не отравлювати життя не лише власникам споруди, однак і сусідам, слід про це пам’ятати при проектування потройки.

Рекомендую:

Каміни у інтер’эрі заміського будинку.... Каміни або печі здавна як у Європі так і в Росії були священним місцем у будинку, що несе тепло та комфорт. В Голландії і Німеччині до камінів підходи...
Дизайн інтер’єру вітальні на кращий манер.... Вітальня в наших будинках в осовном призначена для відпочинку всією сім'єю і також час від часу для прийому різних гостей. Це означає, що вона зобов'я...


Жилплоща вугілля / двери / дрова / Жилплоща / зберігати / сарай / складування /