29.12.2012 - orbk.net

Що таке сарай?

Поділитися:

Що таке сарай?Що то таке сарай і навіщо він. Сараєм іменують фактично всілякі роздільно від житлового будинку приміщення, призначені для зберігання різних речей і традиційно такі будови не опалюються. Найчастіше тільки сарай вживають для складування і нерідко в сараї розташовують домашніх тварин. Єдине, що не бережуть в сараї — це харчування.

В залежності від майбутнього використання сараю, вибирається метод будівництва. Якщо в сараї будутет вугілля, дрова, то споруджується дешева і нескладна конструкція, почастіше низька, замість двері встановлюються маленькі ворота. Споруджують такий сарайчик недалеко від будинку.

Сарай під великі предмети (різні прилади і пристосування для робіт по саду, дому, газонокосарки та інше), зобов’язаний існувати обширним, потрібно зробити обов’язково стеля, двері і вікно. А якщо ви зібралися перенести частину речей в сарай то купити картонні коробки для переїзду вам дуже знадобиться в них дуже зручно зберігати різні речі.

Приміщення для тварин облаштовують в узгодженні з санітарними та лад вимогами для їх будівництва, так як не секрет, що аромат від таких приміщень не з кращих і тому, щоб не отравлювати життя не лише власникам споруди, однак і сусідам, слід про це пам’ятати при проектування потройки.

Рекомендую:

Автоматичні ворота. Автоматизація - це технологія підвищення ефективності будь-якої дії або процедури, яка робить життя сучасної людини більш приємною і простою.Остан...
З чого починається будівництво?... З чого починається будівництво звичайно з проекту будинку і головне, щоб там було все правильно і архітектора на аркуші паперу не ставили чашки з каво...

Жилплоща вугілля / двери / дрова / Жилплоща / зберігати / сарай / складування /