Що таке труна для поховання?


Труна для похованняТруна являє собою елементарно контейнер, в якому ховають покійного.

Методи поховання помітно розрізняються в історичному та етнічному плані, проте все ж згідно більшої частки для похорону постійно застосовувалося деревяні труни, сплаву, каменю.

Прекрасно увінчані кам’яні труни, величалися саркофагами і застосовувалося в Єгипті, а пізніше, вже в Християнську еру і в Європі. У майбутньому стали домінувати металічні труни. Лише заможні люди могли дозволити собі такі непрості труни, а не убоге народонаселення Західної культури, починаючи з середніх століть, ховали в звичайних деревних коробах. Найбільш жебраки хоронилися без труни. Їх опускали в могилу, загорнутими в покривало.

Труна не являє собою жодних значущих відмінностей від інших робіт для тесляра або столяра.

У деяких країнах теслі до сих часів спеціалізуються на виготовленні досить непростих трун. Лише в Італії така традиція втрачається, а в Гані професіонали продовжують формувати труни незвичайних форм у вигляді птахів і інших фігур разом з якими при поховані вінки траурні теж користуються попитом.

У США, труни зазвичай виготовлялися, згідно мірці необхідності, місцевим теслею.

За минулі 50 років, створення трун в Об’єднаних Штатах ставало все більш і найбільш централізованим. Деяка кількість компаній з великими автоматизованими виробництвами зараз переважають на ринку. Таке ж явище спостерігається в Канаді та Англії.

Реагуючи на таку централізацію, малі виробники зараз йдуть на клієнта, пропонуючи похоронні послуги та труни згідно поштою, через демо зали та через Веб магазини.

До прикладу, один маленький діяч з Великобританії, практикується на виготовленні трун, сплетених з вербових прутів.

Інший, швейцарський бізнесмен, пропонує отак іменовану «Коробку Світу» (Peace Box), картонний труну, виготовлену в більшій мірі з вторсировини.

Похожі записи:

Японія ЗЕМЛЕТРУС: день сьомий. Криза на АЕС, жертви, руйнування, допомога світу. Драма Фукусіма: хронологія АЕС у цифрах і фактах TEPCO Рівень ра...
Из истории погоды США. Станции ветрового профилирования.... Из истории погоды США. Было время когда с помощью 29 станций мониторинга, расположенных в центральной части США, Национа...
Виготовлення труни. Матеріали для виробництва труни Для виробництва трун вживаються найбільш різні матеріали. Отак «Коробка Світу» вигото...
ARB утвердило Honda Accord как самый чистый автомобиль с опе... Гибридная Honda Accord 2014 производит только 20 мг комбинированного CO выбросов за милю. Это делает её первым бензи...
Теги до запису:, ,