19.12.2012 - orbk.net

Що таке труна для поховання?


Труна для похованняТруна являє собою елементарно контейнер, в якому ховають покійного.

Методи поховання помітно розрізняються в історичному та етнічному плані, проте все ж згідно більшої частки для похорону постійно застосовувалося деревяні труни, сплаву, каменю.

Прекрасно увінчані кам’яні труни, величалися саркофагами і застосовувалося в Єгипті, а пізніше, вже в Християнську еру і в Європі. У майбутньому стали домінувати металічні труни. Лише заможні люди могли дозволити собі такі непрості труни, а не убоге народонаселення Західної культури, починаючи з середніх століть, ховали в звичайних деревних коробах. Найбільш жебраки хоронилися без труни. Їх опускали в могилу, загорнутими в покривало.

Труна не являє собою жодних значущих відмінностей від інших робіт для тесляра або столяра.

У деяких країнах теслі до сих часів спеціалізуються на виготовленні досить непростих трун. Лише в Італії така традиція втрачається, а в Гані професіонали продовжують формувати труни незвичайних форм у вигляді птахів і інших фігур разом з якими при поховані вінки траурні теж користуються попитом.

У США, труни зазвичай виготовлялися, згідно мірці необхідності, місцевим теслею.

За минулі 50 років, створення трун в Об’єднаних Штатах ставало все більш і найбільш централізованим. Деяка кількість компаній з великими автоматизованими виробництвами зараз переважають на ринку. Таке ж явище спостерігається в Канаді та Англії.

Реагуючи на таку централізацію, малі виробники зараз йдуть на клієнта, пропонуючи похоронні послуги та труни згідно поштою, через демо зали та через Веб магазини.

До прикладу, один маленький діяч з Великобританії, практикується на виготовленні трун, сплетених з вербових прутів.

Інший, швейцарський бізнесмен, пропонує отак іменовану «Коробку Світу» (Peace Box), картонний труну, виготовлену в більшій мірі з вторсировини.

Рекомендую:

Американським військовим заборонили дивитися репор... Кіберкомандування міністерства оборони США обмежило доступ американських військовим до відеохостингу Мережі - YouTube, Amazon Instant Video і Google V...
WikiLeaks розповів про план НАТО із захисту країн ... НАТО на початку 2010 року розробив план по захисту Естонії, Латвії та Литви від агресії з боку Росії. Про існування секретного плану йдеться в докумен...


Факти контейнер / поховання / США / труна /