Як зимують кімнатні квіти.

В осінньо-зимову пору багато видів кімнатних рослин втрачають свою життєву силу і бліднуть. Справа в тому, що в цей час за квітами потрібен особливий догляд. Для цього не тільки, перетягнути горщики ближче до місця де більше світла, а рослини, що проростали на лоджіїї або балконі, прибрати в кімнату. Слід враховувати, що при роботі опалювальної системи повітря робиться сухим, температура досить висока. Не для всіх декоративних рослин, це йде. Більшості з них потрібен вологий клімат, а деякі види домашніх рослин в цей час знаходяться у зимовій стадії спокою. Не слід при цьому також і забувати вам, що полив водою зобов’язаний існувати помірним, а особливо в місяцях жовтнь — грудень і обов’язково повинен бути водою кімнатної температури, яка відстояна не найменш дня і ночі. А як з тими поводиться хто розцвітає? Так як восени зацвітають амазонська лілія, узамбарскі фіалки, Валлота, цикламени, абутилон і інші, вимагають вони до себе особливого інтересу. Їх необхідно поливати теплою водою, годувати один раз в 10-12 днів, дивитися за тим, щоб не запорошилися листочки і не виникли шкідники. Підживлення таких рослин проводять як норма в восени і навесні. Ось деякі види добрив, які відмінно зарекомендували себе у садівників: «Квіточка», «Веселка», «Гіацинт», «Пальма».

Чисельність поживних речовин, потрібних рослині, залежить в першу чергу від величини квітки, та розміру висадки горщика, властивості грунтової суміші, в якій квіти ростуть пише http://pocmok.ru/ і тут не рахуючи підживлення, не забувайте часто рихлити землю в горщиках, щоб грунт не ущільнювався. Листя необхідно протирати зволоженою м’якою тканиною. Не забувайте про рослини — глоксинія, глориоза, ахіменес, амариліс та інші. Неможливо допускати переосушення землі в горщику, час від часу необхідно змочувати землю, по іншому бульби мають всі шанси висохнути, і навесні будуть слабко цвісти.

Зберігати їх краще при температурі 12-15 С. А тим, хто забув приготувати до зими цибулини квітів: амарилісів і гиппеаструма, в даний момент слід зменшити полив. При цьому листя пожовтіє, однак лякатися цього не потрібно. Горщик з цибулиною встановіть на холодне підвіконня по лютого. Полив зобов’язаний існувати надзвичайно помірним до появи новітнього квітконоса. Хотілося б згадати про правила догляду за квіткою з сімейства лілійних — в’юнкої ліани Глоріоза. Вона в даний момент розташовувалася в спокої, стовбур і листя зів’яли, а в горщику із землею залишилися чекати весну малі бульби незвичайної форми. Зберігати їх необхідно при температурі 10-12С.

В осінньо-зимовий час кімнатні квіточки мають всі шанси пострадати від прохолодних протягів, тому не слід ставити рослину поблизу з фортоскою кімнаті, та не дозволяйте перегріву і пересушуванню землі. Не забувайте, що велика частина кімнатних квітів є вихідцями з тропічних держав. Тому їм необхідно створити належні умови, а вони, в свою черговість, віддячать вам за турботу.

Рекомендую:

Кімнатні рослини — бажано пересаджувати весн... Кімнатні рослини бажано пересаджувати весняною порою, найбільш вигідні місяці для цього березень і квітень. Молоденькі рослини необхідно пересаджувати...
Зелене домашне життя. Кімнатні рослини не тільки прикрашають квартиру і створюють затишок. Як відомо, вони є фабрикою кисню, але крім цього, кімнатні рослини насичують пові...