Енергетичний напій.

енергетичний напій в зовнішності шоколадно-кавового міксу.Пораджу вам зараз деяку кількість запаморочливих рецептів, про які ви буквально може раніше і не чули.

Ось, наприклад, енергетичний напій в зовнішності шоколадно-кавового міксу. Зваріть звичайну каву і налийте її стать чашечки. Роздільно приготуйте напій шоколадне какао з цукром, проте без молока. Перемішайте після його з кавою. У підсумку виходить надзвичайно ласий напій.

Ще можете спробувати один рецепт. У турку спільно з меленою кавою кладете гвоздику і інбірь. Пізніше додаєте какао і далі готуєте згідно рецепту того, що вище.

Хорошим енергетичним питвом може існувати настій шипшини. Для його приготування вам знадобиться термос. Помістіть в нього 4-5 гвоздики квіток і жменю шипшини. Запах у набутого напою стане трохи різкуватим, і тому можете додати незначно до нього лимона.

Так само в домашніх умовах зможете ви і виготовити безалкогольний глінтвейн. Для цього необхідні ті ж спеції, що і для приготування буденного глінтвейну. Вино рекомендую замінити всім знайомим каркаде.

Похожі записи:

Соус борделез 60 г вершкового масла, 50 г борошна, 3 / 8 л м'ясного бульйону, 1 невелика цибулина, сіль, перець, чебрець на кінчику но...
Рисовий суп з фрикадельками (Дієтична кулінарія).... За словами дієтологів, потрібно обов'язково їсти супи, як для гарної фігури, так і для здоров'я. Тарілка супу змушує вас...