Йога для сучасної людини.

йогаЙога сприяє людині розслабитися як фізіологічно, отак і інтелектуально. У нашому скоро мінливому житті надзвичайно тяжко відшукати час для релаксації. Сучасна людина не володіє здатністью бути в безтурботній обстановці, не знаходить безтурботної обстановки для власної роботи, не може тихо дрімати. Схожий спосіб життя формує зусилля. День поза день, це зусилля виростає і в результаті призводить до різних розладів і захворювань. Тоді людина думає про релаксацію і тут на допомогу може прийти йога.

Традиційно розслабляючись в кріслі людина під час роботи і після не отримує потрібного особливого відпочинку і таке розслаблення не може цілком скинути стомлення.

У світі считаеться, що йога – це самий-самий звичайний і справжній шлях релаксації. Велика дріб практикуємої йоги (пранаями, асани) має психосоматичну за фактом природу. Йога сприяє людині розслабитися як фізіологічно, отак і інтелектуально. Тілесне, розумове, емоційне, соц і духовне формування індивіда, а ще розвиток його як громадянина власної країни – є метою такої системи освіти.

Заняття йогою дарує мир тілу і інтелекту. Якщо інтелект безтурботний, людина може відмінно взяти і направити його на виконання різних завдань (роботи) при малій витраті фізіологічної та розумової енергії.

Злість, заздрість, нелюбов – це причини які домінують на руйнування особистості. Практикуючи медитацію людина в змозі осмислити свої мінуси і помилки в наслідку їх виправити.

Функціональні заняття йогою навіть у початковому варіанті – йога для початківців дають позитивні підсумки. Струнка фігура, пружність, хороше самопочуття і не залежна як не дивно від віку юність – це те, що хатха-йога може будь-якому охочому дати.

Йога в релігійному плані – за межами релігії. Любителі хоч якої конфесії і атеїсти мають усі шанси отримати найкращу свідомість дійсності, набути чіткість сприйняття і глибше збагнути своє віросповідання.

Коли краще займатися йогою?

Якщо ви займаєтеся з ранку, то цілий день пройде найбільш плодовито, якщо серед дня – працездатність підвищиться. Увечері – ваш сон стане найбільш повноцінним і для відновлення організму потрібно менше часу.Не жалкуйте часу на йогу: він неодноразово окупиться!

Дами, як більш функціональне і духовнане суспільство, в більшій своїй частині захоплюються йогою. Майже всі заняття в йозі допомагають при менструаціях, вагітності, спрощують пологи. Так само йога незамінна і при менопаузі. Розвиває йога силу духу, зміцнює самопочуття, поблажливість, великодушність, мудрість.

Ті ж заняття допомагають чоловікам уникнути імпотенції, раннього сім’явиверження, розвинути мужність, силу, витривалість.