Натяжна стеля просто і престижно.

Натяжна стеляХочете обновити всое жиле приміщення. Натяжна стеля нам потрібена в якості декору на стелях в різноманітних приміщеннях. Вона готова задовольнити ваш смак і колір та проявити особливість господаря житлової площі. Натяжна стеля не потребує фарбування, вона абсолютно рівненька, неперевершено маскує всі опуклості, тріщини і патьоки, які потрібно запроторити на несучі стелі. Будь-яка фірма вам дає гарантію на натяжні стелі 12 років, яка поширюється на міцність зварних швів і живучість кольору до оточуючих впливам. Матеріал не має в складі шкідливих речовин і підходить до всіх санітарно-гігієнічним нормам. Сертифікований. Не трісчить по швах, не боїться побутової хімії при збиранні, не підтримує горіння. Витримає навантаження 100 л. на 1 кв. м. Під такою стелею і не страшно переглянути свій улюбленний Дом 2 через інтернет чи будь-яку іншу телепередачу.

Натяжна стеля відразу виконує чимало функцій, може знижувати дуже високі місця в приміщенні або накривати поміщену під перекриттям проводку. Використовувана як декор стелі, вона залишить нездоланний спогад і формує новий дизайн приміщення. Абсолютно рівний, міцний до деформації. Глянсова натяжна стеля формує на стелі неначе кольорове дзеркало певного кольору, а ще робить малі приміщення візуально великими. Застосовуючи в ремонті натяжні стелі, ми можемо одномоментно поміняти кімнату — за рахунок легкості додання різноманітних форм, погодивши між собою різні вимоги і побажання до дизайна.

Ваша стеля може володіти своєю ексклюзивною формою: вона може повністю бути плоскою, округлою, дугоподібною, кулястою, просторовою, зламаною або багаторівневою. Натяжні французькі стелі дозволяють вигадувати в дизайні приміщення безліч варіантів. Встановлена натяжна стеля надзвичайно проста, вона не обтяжує вже наявне перекриття. Його квадратний метр важить всього лише 0,19 кг, і тому вона не формує додаткових навантажень на стелю, формується лише маленький вплив на стінки, тому що стеля завжди в незмінному натягу протягом часу експлуатації. Установка в стелі освітлювальних і вентиляційних систем не є великою перешкодою. Підвіска будь-яких люстр або жалюзей обходиться без різноманітного додаткового зміцнення або кріплень.

Стеля цілком гідростійка, охороняє кімнату, гарантуючи вам оберіг від заливання, а ще охороняє конструкції перекриття від скупчення зайвої води. Якщо раптово трапиться заливання від сусідів зверху, то специ приберуть всю воду протягом 1 години. Після таких процедур ваша стеля продовжить вам служити і надалі. Принциповим плюсом є і метод кприбирання: дозволено без допомоги інших очищати поверхню стелі від бруду, застосовуючи доступні миючі засоби або підтверджений в анотації до натяжної стелі продукт, але не більше, ніж раз на 4 — 5 років при звичайній експлуатації. У приміщеннях високої стерильності стелю дозволено дезінфікувати розчинами хлору, а ще змивати все під тиском води. Натяжні стелі застосовуються у всіх приміщеннях публічних місцях, у ваших житлових приміщеннях і особливо в місцях, де потрібна абсолютна чистота і лікарняна стерильність.