Оформлення інтер’єру одно кімнатної квартири.

Оформлення інтер'єру житлової кімнатиДо великого нашому засмучення не будь-яка людина на нинішній день може мати багатокімнатну, величезну квартиру. Величезна чисельність людей проживають в однокімнатних квартирах, і на головному плані: нормально і затишно створити конкретно ту жилу площу, яка розташовуватиметься в їх розташуванні.

Оформлення інтер’єру житлової кімнати, яка виконує сходу деяку кількість функцій, на 1-ий погляд може з’явитися нездійсненним завданням, однак це не так.

Одним з варіантів, це знесення стіни, яка не є несучою. Виконавши таку дію, ми одержимо місце на якому дозволено здійснювати найбільш затребувані витівки, які посприяють поміняти однокімнатну квартиру в незвичайне і неповторне приміщення.

Для поділу зони кухні та квартирної площі рекомендується застосовувати стійку таку як використовують в барах. У тому випадку, якщо основна частина квартири розширюється і на кухню, рекомендується, площу лоджії пустити під житлове місце. Для цього потрібно провести монтажні роботи по утепленню лоджії, можна зробити наприклад відкоси ПВХ які швидко монтуються. У такому варіанті неодмінно необхідно застосовувати витяжку встановлену в кухонній зоні, для поділу решти місця квартирної площі надзвичайно чудово може підійти ширми або перегородки з вітражним склом.

Поділ на зони дозволено досягти і іншим методом, методом застосування різних оздоблювальних матеріалів. Підлога в квартирі безсумнівно допоможе поділити квартирні зони — ламінат, паркет переходить плано в ковролін, який змінюється керамогранітом. Стеля ж дозволено поділити застосовуючи перепади висот зроблені навісною стелею з використанням світлових ефектів. Застосовуючи різні світильники і насиченість освітлення, прекрасно дасть можливість виділити тієї або іншої квадрат квартирної зони. Пам’ятаєте, в однокімнатній квартирі існування непотрібних речей не повинно бути.