25.01.2013 - orbk.net

Побутова хімія Winni’s Piatti.


Екологічна побутова хіміяЗ екологічним засобом для миття посуду із Італії Winni’s Piatti Ви назавжди забудете про алергію (якщо така була) і про сухість шкіри рук. Це екологічний засіб з лінійки Winni’s від Madel SpA виготовлено на основі натуральних рослинних компонентів, тому гіпоалергенно.

Winni’s Piatti має дуже ніжний приємний запах лайма і природно, відмінно бореться з жирним та брудним посудом. Екологічна побутова хімія на нашому вітчизняному ринку зустрічається дуже рідко або її взагалі немає на прилавках. Італійська ж хімія проведена за європейськими стандартами, що дозволяє нам мати вдома якісні товари за доступними цінами.

Також хотілося б сказати, що продукція лінійки Winni’s від Madel SpA не тестується на тваринах.

Побутова хімія нашого інтернет магазину Безфосфатні, що береже нам здоров’я і світ в якому ми живемо.

В інтернет магазині побутової хімії без фосфатів з Італії ПОСТІРАЛА.НЕТ також представлені й інші товари з лінійки Winni’s від Madel SpA.

Рекомендую:

Як купити побутову хімію недорого, але безпечно дл... Купити побутову хімію для багатьох, це безсумнівно дуже корисна дія яка вимагає вірного вибору так як зараз в нашій країні багато побутової хімії яка ...
Купити безфосфатну побутову хімію, або ….... Кожна людина хоче перетворити свій будинок в затишні гніздечка ! Для цього люди використовують дуже багато різних речей , таких як красиві килими , по...


Довкілля / Жилплоща Winni's / без фосфатів / миття посуду / Побутова хімія / Товари /