Твій кутовий диванчик.

Нинішні віяння в дизайнерському оформленні житлових приміщень все більше схиляються в бік кутових меблів. Це сприяє візуально розділити ваше приміщення на зони, а ще зберегти корисну площу для існування.

Кутові дивани нинішнього дня представлені надзвичайно величезною різноманітністю моделей, оббивки і унікальними стилістичними рішеннями.

Величезну популярність і визнання серед споживачів отримують модульні кутові дивани, сконструйовані за принципом меблів трансформера. У будь-який день ви зможете поміняти обстановку приміщення, надаючи йому постійну новизну та своєрідність, елементарно переставивши місцями якісь модулі такої конструкції. Це надзвичайно комфортно при прийомі гостей або проведення сімейних свят.

Надзвичайно комфортні доладні дивани, які «легких рухом руки» перетворюються, ще в спальний простір якщо до вас завітали гості.

При покупці дивана поцікавтесь наповнювачем. Найбільш відомі на зараз внутрішні наповнювачі меблів це – пенополіурітан і латекс. Від поролонових наповнювачів майже всі серйозні виробники починають відмовлятися, так як цей матеріал сприяє походженням алергічних реакцій у людей. Ще особливо є популярні дивани з внутрішнім заповненням з природних матеріалів – морські водорості, але коштують вони суттєво дорожче.

Оббивка диванів надзвичайно різнорідна. Природно, екологічно чиста, природна оббивка найбільш безпечна. Відмінно виглядають дивани, оббиті м’якою, відмінно виробленою шкірою або вишитій вручну гобеленовою тканиною. Але якщо в будинку знаходяться тварини, то слід оббивку вибирати, що просто піддається чищенню мікрофібри. Кутові дивани охороняють чимало життєвого місця завдяки своїй конструкції в приміщенні, обладнані так само в більшість випадків місткими ящиками для збереження постільних речей та допомагають найбільш затишно оформити зону відпочинку.