Їзда по снігу.

зима снігПід час руху по засніженій дорозі, перше, що потрібно пам’ятати, це не треба різких робити поворотів на високій швидкості. Це може викликати дію коли, керуючий транспортним засобом може втратити контроль над автомобілем і привести до занесення, що ведуть до можливої аварії, не дивлячись на те, що раніше дорогу снігоприбирач вже чистив.

Крім того, на засніженій дорозі, треба особливо тримати дистанцію при перемеканні світлофора, щоб уникнути зіткнення в якому ви будете винні. На повільній швидкості бажано котитися без ковзання гальмування, так як інерція автомобіля є найбільшою на початку. Ця інерція допомагає збільшити тягу між колесом і снігом поверхні дороги, так і не рекомендується різко тиснути на педаль акселератора.

Дійшовши висновку, що найбільша проблема, яка виникає через сніг є втрата тертя між колесом і дорогою. Щоб уберегтися від проблеми чи зменшить ризик, є шини, які спеціально виготовлені для їзди по снігу. У таких шинах спеціальна конструкція протектора, спеціально розроблений для збільшення сили зчеплення з дорогою в зимовий час року.

Крім того, каучук, використовуваний на цих шинах відрізняється від шин літнього типу. Він м’якше і не твердне у великій мірі через холодну температури. Деякі шини мають шипи. Незважаючи на деякі недоліки, зимові шини вважаються безперечно краще, ніж все сезонні шини і тим більше літні. Для регіонів з довгими зимами краще використовувати зимові шини на автомобілі.

Рекомендую:

Nexen шини перевершують своїх конкурентів і доступ... Компанія, що базується в Південній Кореї , Nexen є одним з гігантів з шинної промисловості , що пропонує відмінну якість за доступними цінами. Постійн...
Subaru WRX Concept натяк на велике майбутнє.... Subaru прочинив завісу на його по-справжньому привабливий новий автомобіль концепт WRX по вигляду якого можна сказати, що це широкий, низький, м'язист...