18.02.2013 - orbk.net

Догляд за шкірою.

Поділитися:

Догляд за шкірою.Щоб створити чари: втаїти зморшки, прищі — вам потрібен макіяж, але ще краще стане укладатися косметика на рівну, чисту шкіру. Будь-яка жінка відчуває себе ще більш впевнено, якщо може з’явитися на людях без косметики — її ніколи не застанеш зненацька, вона постійно виглядає відмінно, але … Щоб жіноча шкіра була прекрасною, за нею ходити неодмінно треба, а з віком ще більше того.

Не лінуйтеся раз на тиждень виготовити очищувальну маску для вашого обличчя. Необхідно враховувати, що природні очищаючі маски для обличчя роблять на шкіру різну дію: білок і глина більше підходять для шкіри жирної, для сухої ж — жовток і кавова гуща.

Перед нанесенням косметичної маски на обличчя краще виготовити парову ванночку, щоб пори відкрилися. Надзвичайно комфортно це робити під час сеансу в парильні або сауні. Після на обличчя нанести зволожуючий крем.

Рекомендую:

Как защитить кожу зимой? Какой возраст лучше?... С наступлением зимы и холодов возникают проблемы с кожей. Искусственно согретый воздух квартиры или офиса приводит к обезвоживанию. На лице возникают ...
Органічна косметика — нова косметична револю... Органічна косметика - нова косметична революція . Багато хто з жінок не можуть навіть вийти з дому без застосування деяких кремів для обличчя і тіла. ...

Стиль зморшки / Косметика / Крем / маска / прищі /