05.02.2013 - orbk.net

Що таке Камінь Плитняк?


 Камінь ПлитнякКамінь плитняк в буквальному розмовному сенсі, це є кам’яна плита. Якщо купити камінь плитняк то ви побачите, що він являє собою дрібні плоскі кам’яні плити формуються з різання натурального каменю або отримані з видобутку природних кам’яних кар’єрів. В основному, це порода натурального каменю як вапняк і піщаник, так як ці камені легко розділити на шари і в слідстві добре піддаються обробці в майстернях, крім цього ці кам’яні плити дуже міцні.

Камінь плитняк — застосування!

Камінь плитняк використовують для мощення терас, на пішохідних садових доріжках, для облагороджування домашніх басейнів і суспільних ставків, добре з плитняку робити сходинки, оскільки камені плитняка є відносно легкими в установці.

Гладкі кам’яні плити використовуються для побудови шляхів по заміські ділянці, елегантні кам’яні доріжки, навколо басейнів які можуть замінити бруківку але, це вже є справа смаку. Мощення натурального каменю встановлюють для щаблів як дві різні частини, як верх кам’яні сходинки, велика плоска частина так і в подступенок з натурального каменю який заривають в пісок.

Камінь плитняк в основному буває червоного, коричневого, рудого, жовтого та сірого кольору, а також їх поєднання і суміші відтінків. Тим не менш, можна сказати впевнено, що не існує в природі двох однакових каменів але вони один одного доповнюють, і це те, що робить унікальним природний камінь в інтер’єрі та ландшафті заміської ділянки.

Ціна на камінь плитняк і вартість установки природного кам’яного мощення вирішується просто адже на складі «Подільського Каменя» великий вибір натурального каменю плитняку і вони співпрацюють з чудовими дизайнерами та спеціалістами з мощення каменю.

Купити плитняк не важко навіть його вам можуть поштою відправити. Адже компанія «Подільський камінь» має самий справжній інтернет магазин натурального каменю і ціни на камінь доступні.

Вартість каменю плитняка варіюється від породи, фактури і товщини каменю. Товсті і важкі натуральні камені плитняка є більш дорогими. Але завжди ціна плитняка відповідає його якості.

Рекомендую:

Сучасний камін може поліпшити зовнішній вигляд ваш... Часто, коли ми робимо планування кімнат при новому будівництві або ремонті, то крім нових декоративних рішень ми часто задаємося питанням про можливіс...
Ландшафтний дизайн: альпійська гірка.... Альпійська гірка - чи не самий ефектний елемент вашого зручного маленького світу. Альпінарій здатний стати найяскравішою плямою на вашій присадибній д...


Жилплоща кам'яні плити / Камін / Плитняк /