Вручення Оскарів — найкраща пісня.


Пісня-саундтрек до останнього кінофільму про Джеймса Бонда у виконанні співачки АдельНа неділю намічається церемонія вручення «Оскарів». Одна з найголовніших номінацій — «Краща пісня з фільму», а в минулі роки в ній була представлена ​​навіть Чеська Республіка в особі Маркети Іргловой.

Вперше за останніх дев’ять років одразу п’ять пісень номіновані на отримання цієї премії, причому вони всі з різних фільмів. У минулому році, наприклад, до фіналу дійшли лише дві композиції. Але, здається, в цьому році переможець вже і так відомий — пише mymusicmy.ru, а вы знаете, что на этом сайте гитара онлайн играть можно, советую попробовать.

Пісня-саундтрек до останнього кінофільму про Джеймса Бонда у виконанні співачки Адель, володіє всіма необхідними для завоювання жаданої статуетки атрибутами. І музика і текст цієї композиції могли б бути використані самостійно, тобто окремо від фільму. У свідомість глядачів, а також, зрозуміло, і членів академії, вона увійшла вже досить міцно.

Другий лідер — композиція з фільму «Знедолені» — починає з набагато більш слабкою стартової позиції. Пісня звучала в класичному мюзиклі, а подібна ситуація останній раз мала місце в 1995 році, тоді на «Оскар» номінувалася сама Мадонна з піснею з «Евіти».

До речі, нагадаємо, що Адель цього року проводить вже четвертий за рахунком напад на «Оскар» знаменитої Бондіани, три попередні атаки проходили ще тоді, коли Адель ще навіть не народилася.

У цьому році номінантів на «Оскар» оголосили на два тижні раніше, ніж зазвичай, думається, що організатори намагаються випередити «Золотий Глобус», який збирається роздавати свої премії в ці вихідні. Ранній анонс, затьмарить і ще одну церемонію нагородження — Британської академії теле-і кіномистецтва, які оголосили своїх номінантів ще минулої середи.

Похожі записи:

Американська кіноакадемія оголосила номінантів на «Оска... У Беверлі-Хіллз у вівторок, 25 січня, були оголошені номінанти на премію Американської кіноакадемії. На "Оскар" в осн...
Правила проведення вручення «Оскарів» помінялися.... Американська кіноакадемія відмовилася від фіксованого числа номінантів у категорії "Кращий фільм" при врученні "Оскара"....
Мадонна зайнялася пошуком співавторів через Facebook.... Мадонна розмістила на своїй сторінці в мережі Facebook повідомлення про те, що вона розшукує співавторів для роботи над ...
Сігурні Вівер повернеться до продовження «Аватара»... Героїня Сігурні Вівер з'явиться в продовженні фільму "Аватар". Про це сама актриса розповіла в програмі французького т...
Теги до запису:, ,