06.02.2013 - orbk.net

Хто з iPhone той і більше платить.

Поділитися:

iPhoneНедавно проведена аналітика витрат на стільниковий зв’язок від фірми CIRP вказує, що господарі смартфонів iPhone і іPad, виплачують за сервіси стільникового зв’язку більш, ніж господарі пристроїв на Windows Phone, Android і інших пристроїв.

Вивчення проводилося посеред мешканців США в кінці 2012 року. Виявилося, що 59 відсотків господарів пристроїв на iOS виплачують за зв’язок більше 100 у.о. на місяць, на Windows Phone порція подолали сто доларової перешкоди всього 56 відсотків, Android — 53 відсотки. У користувачів BlackBerry щомісячний рахунок перевершує 100 американських доларів тільки у сорока відсотків. Практично третина власників BlackBerry витрачають 50 доларів на місяць на зв’язок і менше.

CIRP аналітик роз’яснив, це тим, що «лідерство» iPhone витрат на зв’язок тому, що у їх власників часто більш дорогі тарифи, ніж у інших. Телефони iPhone в США продаються в основному з операторським договором, в якому низька вартість апарату компенсується ціною за зв’язок.

Рекомендую:

Золотий корпус для iphone. Хто ви, але вам iPhone 5 є найбільш підходящим розумним продуктом, який ви можете мати. З незліченними функціями, які націлені, щоб зробити ваше життя...
Samsung GALAXY Tab 7.0 Plus — новий планшет ... Новий планшет Samsung GALAXY Tab 7.0 Plus з 7-дюймовим екраном відрізняється розширеними можливостями і дизайном преміум-класу.Компанія Samsung El...

Гаджети Android / iPhone / Windows Phone / США / тарифи / Телефони /