10.03.2013 - orbk.net

Камін на дровах.


каминНереально відшукати байдужих до заворожливої гри язиків полум’я, заколисуючого потріскування дров і аромату тліючої смоли в каміні. Але обладнання та утримання справжнього каміна обходяться недешево.

На камін на дровах не потрібно покладати сподівання як на важливий елемент в опалювальній системі житла, толку в цьому плані від нього небагато, особливо взимку. Левова частка тепла, виробленого таким каміном, йде, як кажуть, «в трубу». ККД каміна на дровах лише 15%, все виявляється зрозумілим, якщо врахувати, що ККД сучасних радіаторів майже 90%. Камін виділяє жар, лише коли у ньому горить вогонь. Тому дров’яний камін у сьогоднішній час — лише вишуканий елемент інтер’єру заміського будинку.

Советую более детально ознакомится с возможными каминами на www.kamin-iliya.ru большой ассортимент хорошие цены уже способствуют, чтоб купить камин и установить у себя дома.

Найбільш простою альтернативою буде готовий камінний комплект. Як буде виглядати цей камін, завжди можна подивитися в демонстраційному залі. Один мінус — вибір окреслено запропонованими моделями, ніде розвернутися дизайнерським задумом господаря.

Якщо ви замахнулися на камін, якого ні в кого більше немає, тоді слід замовляти дров’яної камін, виготовлений за індивідуальним проектом. Тут відразу потрібно розібратися з топкою, буде вона закритою або відкритою. Відкрита топка — топкова камера або ніша в цегляній кладці, в ній буде розпалюватися вогонь. Це характерний зразок каміна, який повністю відповідає образу домашнього вогнища. Єдина вада такого каміна — підвищена пожежонебезпека, тому як іскри від палаючих полін розлітаються по сторонах.

Камін із закритою топковою камерою має дверки, які виготовлені з вогнетривкого скла. У ультрасучасних дров’яних камінах є система забору повітря і подальшого його повернення в приміщення вже в нагрітому вигляді.

Якщо прикинути по цінах, то найпростіший дров’яноий камін вийде близько 40 тис. рублів. Добротні, якісні каміни коштують від 120 і до 300 тис.рублей. Ціни на елітні каміни починаються від 300 тисяч рублів. Ціна монтажних робіт становить приблизно 70-80% від вартості каміна.

На цьому витрати не закінчуються. Без спеціального камінного набору користуватися дров’яним каміном неможливо: кочерга, віник, щипці і совок з довгою ручкою. Ціна на такі набори для каміна в середньому складає близько 5 тис. рублів. Є набори ручної роботи, вони прикрашені красивим різьбленням по дереву і карбуванням, їх вартість вже близько 15 тисяч рублів.

Дрова також просто так на підлозі не кинеш, тому бажано придбати спеціальну тідставу з кованого заліза.

Для відкритої камінної топки слід придбати захисний складаний екран-ширму від вилітаючих іскор (вартість 9-15 тис. рублів). Для розпалювання полум’я в камері існують спеціальні меха (вартість 3-6 тис. рублів).

Ось приблизні витрати на те, щоб холодним ввечером можна було, розташувавшись в кріслі-гойдалці з чашкою гарячого шоколаду та зігрітися у свого каміна.

Рекомендую:

Способы установки каминов. Для того чтобы начать сборку камина нужно обязательно удостовериться, что дымоотвод исправен. Стеновые и коренные дымоотводы выкладывают полнотелым кр...
Виды отопительных приборов и их использование.... Электроотопление, либо другое отопление помещений в доме, на даче или квартире всегда важно в холодную пору. Просторный диапазон оснащения для само...


Жилплоща дрова / Камін / комплект / Ціна / шоколад /