22.03.2013 - orbk.net

Кава, кавоварки та успіх в бізнесі.

Поділитися:

кава роботаКава — це один з кращих напевно напоїв який винайшло людство, кава дає нам шанс як розслабиться протягом дня так і підбадьоритися. Кава — це знак дружньої бесіди і дружньої обстановки в колективі. І тут багатьом без смачного і ароматного напою як кава день здається сірим і нудним, ось тому в безлічі офісів використовуються кавові машини, щоб підіймати робочий дух колективу.

І в правду, що це за день без кави, більшість людей так і не вміють її правильно готувати, для таких існує ковова машина, наприклад це може бути Саєко яка зарекомендувала себе вже не в одному офісі і не один рік, можна використовувати як мелену каву так і в дозах, кофемашина — це якість, та впевненість в стабіному хорошому смакові за доступною ціною.

Таким чином в офісах, де немає кофемашин багато людей воліють вийти і викласти гроші в кафетеріях в еспрессо-барах за ковток бадьорості і тут хотілося зауважити, що ті керівники які жаліють грошей на покупку кавомашини в офіс втрачають доходи на продуктивності колективу, а адже ціни на каву машини не так уже великі по з рівнянню з тим ефектом який вони втрачають на продуктивності робітника. Кожна поважаюча себе фірма повинна мати невеликий куточок в якому людина могла б перекусити або трохи відпочити насолодившись смаком і ароматом свіжої кава.

Радимо якщо будете у Сумах відвідати ресторан «У каміна» ви не тільки скоштуєте смачну каву, але спробуєте смачні страви які готують тільки тут http://www.ukamina.com.ua/, недарма цей ресторан відвідало стільки відомих людей, вас тут обслужить професійний персонал і без сумнівів ви залишитись задоволенніми та ще не раз сюди завітаєте.

Коли температура падає в за вікном, стає важко виходити на регулярній основі. Тепер, якщо хтось говорить вам, що ви можете отримати максимальне задоволення від кави у вашому офісі з великою різноманітністю напоїв у вашому розпорядженні, як би ви відреагували? Для тих, кому протипоказана кава можна організувати якісь напої, як гарячий шоколад, чай, широкий вибір фруктових соків. Тоді робітник зможе оновити потенціал продуктивності і вгамувати голод з напоями на свій вибір під час перерви і повернутися до роботи з великим завзяттям. На додаток до кави, існують різні здорові закуски, цукор, вершки.

З невеликими інвестиціями в каву бар в офісі, роботодавець може збільшити віддачу з точки зору підвищення продуктивності та високої моралі по відношенню до всього колективу, що його ще більше згуртує.

Часто в більшість співробітників найцікавіші та інноваційні ідеї випливають під час розмови за чашкою кави під час так іменованих кава-брейків. Тому, не дозволяйте вашим співробітникам вийти з офісу і витрачати свої творчі таланти та відволікатися на дрібниці.

Рекомендую:

Самогипноз, чтоб сосредоточиться на успехе.... Кто из нас не хочет , чтобы заработать больше денег? Многие могли быть счастливей если им дали шанс стать миллионером ? Кто откажется от возможности б...
Привлечение инвестиций в коммерческую недвижимость... Одно из достаточно стабильных направлений инвестирования – вложение капитала в недвижимое имущество, а в частности в коммерческую недвижимость. Прогно...

Бізнес БІЗНЕС / Кава / кавоварки / ковова машина / колектив / Офіс / Успіх /