27.03.2013 - orbk.net

Шоколадки бережуть серце і судини.

Поділитися:

шоколадЗа останніми проведеним дослідженням. Швейцарська фірма, яка поставляє продукцію Hershey і Nestle, заявляє, що використання в їжу 10 грамів темного шоколаду, або ж його еквівалента, а це какао — істотно покращує кровообіг.

Європейська асоціація «ЕАБПП» яка досліджує безпеку харчових товарів встановила, що гіркуватий шоколад і какао мають всі шанси посприяти підвищенню кровообіг. Для лабораторних вивчений, проведених асоціацією, застосовувався особливий процес оброблення шоколадних товарів, який підтримував флаваноли, які, руйнуються в процесі приготування шоколаду.

По закінченню експериментів, група вчених прийшла до подальшого висновку: шоколад, зберігає флавоноли, підтримує опір кровососних судин, помітно поліпшує кровообіг, зменшує, що важливо — ризик походження хвороб серця і судин.

Головні заявочні побажання ЕАБПП, що виставляється виробникам шоколаду — ЦЕ БЕЗПЕКА ТОВАРІВ. Тільки коли Європейська комісія отримала згоду від ЕАБПП, вона отримує дозвіл на впровадження знака якості на фірмову упаковку з продуктом. На нинішній рік Європейський Альянс затвердив двісті з 2-ух з половиною тисяч компаній які займаються виготовленням шоколаду, давши їм перевагу маркувати знаком якості свою продукцію.

Рекомендую:

Лазерне видалення судин. Бій з розширеними судинами c допомогою косметичних засобів, до засмучення, не приносить того чого ми очікуємо. А, застосовуваний у далекому минулому, ...
Хто за Секс без презерватива!... За повідомленням газети "Комсомольська правда", фізіолог, професор з Шотландії Броуді викликав великий потік критики до своєї персони.Коли були оп...

Здоров'я Експеримент / кровообіг / Продукт / Ризик / Серце / судини / шоколад /