08.03.2013 - orbk.net

Як приготувати бетон тут сила не завадить.

Поділитися:

бетонДля виготовлення бетону в якості в’яжучого речовини ми вживаємо портландцемент марки 400.

Так як цемент надзвичайно гігроскопічний, він дуже швидко вбирає воду і твердне, якщо його не правильно зберігати (у відкритій упаковці наприклад), тому не купуйте його заздалегідь. Купуйте цемент за день до того, як ви запланували робити бетонну суміш.

Також для приготування бетону нам знадобиться пісок. Він повинен бути чистим. Для видалення «чужорідних» елементів з піску — його слід просіяти. Якщо пісок буде чистим без різноманітних камінчиків, то бетонна суміш вийде міцніше. Якщо ми додамо в бетонну суміш не просіяний пісок, то ми збільшуємо витрату цементу приблизно на 10 або навіть 20%.

Але треба зауважити, що буть-які будівельні роботи вимагають фізичної підготовки, потрібно тренуватися, набувати витривалість та кількість м’язів тому без спордзала не обійтись, а щоб цей процес відбувався швидше можете купити протеїн в Україні завдяки якому м’язева маса швидше буде рости і разом ваша сила та витривалість до будь якого фізичного навантаження.

Далі по «рецепту» потрібно щебінь. Бажано брати невеликої фракції 5-20 мм. Для кращого результату використовуйте щебінь з натуральних гірських порід, річковий камінь або посічений гравій.Также використовують щебінь штучний, шлаки, керамзит, але використовуючи ці матеріали в роботі ви отримаєте конструкцію мало міцну і не на довгий час. Використовуючи ж пінобетон пропонований будівельною компанією ви завжди будете мати якісний будівельний матеріал який виготовленний відносно всіх вимог.

Для замішування бетонної суміші потрібна чиста вода. Скільки води потрібно буде додавати ви вже будете дивитися в процесі приготування. Спочатку перемішуються між собою пісок, щебінь і цемент, а потім малими дозами додається вода, поки суміш не отримає потрібну вам консистенцію. Приготування бетонної суміші краще робити при температурі повітря не менше +5.

Рекомендую:

Облицювання будинка сайдингом і його ефект.... Якщо будинок облицювати сайдингом відразу після його зведення, то можна багато років не вдаватися до ремонту фасаду, а лише проводити його чистку. А я...
Бетон. Бетон може бути використаний у багатьох відношеннях в нових або вже існуючої будинках, велика частина зовнішніх робіт, в саду або на задньому дворі, м...

Жилплоща бетон / будівельний матеріал / пісок / цемент / щебінь / Як приготувати /