А я хочу бути Пілотом літака!

літакЯкщо ви тільки починаєте думати про отримання ліцензії пілота літака є кілька речей, які вам потрібно знати в першу чергу. Є категорія людей, які хочуть навчитися літати у, що б то не стало, так як це мрія ще з дитинства.

Якщо у вас немає досвіду польоту Українська школа пілотів «Авіатор» може вам придбати його.

По-перше, вам потрібно буде пройти мінімальну кваліфікацію. Ви повинні бути принаймні не дитиною в душі, так як польоти вимагають серйозного ставлення до справи. Потім вам потрібно буде записатися на курси яка пропонує авіашкола в яка знаходитися за адресою місто Київ, вулиця Сім’ї Хохлових 8а. Після зарахування на навчання польотам на літаку в школі ви повинні набрати потрібну кількість льотних годин як з інструктором так і самостійно.

Далі вам необхідно буде здати письмовий іспит який пропонує льотна школа. Це буде, швидше за все зроблено в льотній школі. Тест складається з питань множинного вибору, які допоможуть вам з’ясувати ступінь підготовленості до самостійних польотів поза школою. Все, що вам потрібно, це набрати прохідний бал.

Після розуміння вимог, які кожна ліцензія на польотів вимагає ви стаєте пілотом літака. Скільки це коштує і скільки часу на навчання може піти можна дізнатися в самій льотній школі або відвідавши сайт школи пілотів «Авіатор».

Рекомендую:

AirAsia збільшує кількість своїх літаків.... AirAsia збільшує кількість своїх літаків, ще на 100  Airbus. Також бюджетна авіакомпанія з Малайзії  у європейської авіабудівної корпорації в цілому п...
Московская «Школа архитектуры и дизайна» !... Хотите, чтобы продвинуть вашу карьеру, воспользоваться новыми возможностями? Застряли в том же положении, ищите обновления навыков? Это просто, только...