BMW X4 презентація стильної форми в автосалоні Шанхаю.

bmw-x4Новий кросовер і нарешті BMW показав свою X4 на автосалоні в Шанхаї. Машина приносить сюрпризи – ви напевно вже бачили офіційні галереї зображень від німецького автовиробника, так, що її зовнішня форма добре відома.

Ви можете ясно бачити форму, що дозволяє BMW називати як автомобіль Sports Activity, який у основному означає «кросовер». Подібна знайома форма автомобіля у вигляді BMW X6. Після презентації залишається чекати, перехід від концепції до виробництва. BMW X4 презентація стильної форми в автосалоні Шанхаю.

Першою з моделей BMW X була модель BMW X5, представлена в 1999 році від BMW Group на світ з’явився автомобіль Sports Activity (SAV), це той сегмент, в якому автомобілі BMW X залишаються лідерами авто ринку. BMW X3 і його родич BMW X1 також були перші лідери SAVs в класі і продовжують далі задавати темп серед своїх конкурентів і суперників сьогодні на ринку. Такий загальний розвиток подій придбав новий технологічний вимір у травні 2008 року введення на ринок BMW X6 – першого в класі Sports Activity Coupe (SAC). BMW X6 і раніше нова і унікальна концепція автомобіля яка має міцний дизайнерський вигляд популярних моделей BMW X з їх неповторною емоційної аурою і справжнім спортивним характером від купе BMW. Чи не згасаючої світової популярністю першого SAC БМВ підтверджується його стабільно високими продажами.

BMW X4 презентація стильною форми в автосалоні Шанхаю. З новою концепцією BMW X4 від BMW Group пропонується бажаючим попередній перегляд того яким буде майбутнє сім’ї моделей BMW X. Тут видно як плавні риси моделі BMW X можуть змішатися з генами купе BMW. Розвиток нового спорт-купе від BMW готовий продовжувати історію світового успіху моделі BMW X6 в його новому класі. Привабливі пропорції, щільні контури і різні численні високоякісні комплектуючі виробляють неповторний і єдиний такий характер авто продукту, наповнює емоційну привабливість, динамізм і міцність яку можна чекати від моделей BMW X, але і в той же час видатну продуктивність і динаміку.

Виробництво BMW X4 заводом заплановано з виходом на ринок вже в 2014 році.

Рекомендую:

Найкращі 5 позашляховиків для наступної зими.... З наближенням зими, багато покупців автомобілей буде думати про покупку 4x4, але які моделі краще? Сайт What Car? зібрав список, кращі чотири приво...
Infiniti Q50 Eau Rouge Concept которого ждет зелён... Босс Infiniti Йохан де Nysschen "утверждает", чтоб автомобиль Infiniti Q50 Eau Rouge Concept будет запущен в производство. За последние несколь...