Грузинські виробники вина не постачають продукцію до Росії.

Грузинські виробники винаГрузинські виробники вина не поставляють продукцію в Росію в слідстві проблем логістики та дистрибуції, про це заявив Геннадій Онищенко керуючий Росспоживнагляду. Він також сказав, що підприємці грузинські ніяк не зроблять свій вибір, хто стане доставлятиме товар, а хто – поширювати.

Онищенко також сказав, що фірма «Кіндзмараулі Марані» збирається продавати в РФ через ресторани, проте як реагуватимуть інші виробники вина, доки не зрозуміло. Він також додав, що вин Грузії вже давно нема на російською ринку і майже всі можливості повернутися втрачені .

8.04.13 Онищенко заявив, що реєстрацію в РФ пройшло 2 виробника грузинських вин: «Кіндзмараулі Марані» і «винний будинок Дугладзе». За його словами, інші винні фірми мають всі шанси продовжити роботу з отримання доступу на ринок Росії. Раніше ще повідомлялося про реєстрацію в РФ винної фірми «Алаверди», проте про неї пан Оніщенку не впоминав.

Рекомендую:

Бій бандитам та хуліганам. Росія знову дивує нас, у Москві та Петербурзі з’являються добровольці які проголосили бій бандитам та хуліганам. З початку лютого городяни самостійно ...
Російська посуха і світовий продовольчий ринок.... Після того як Росія ввела мораторій на експорт зерна, світові ціни на зерно потягнулися вгору - ціни на світових продовольчих сировинних біржах різко ...