Грузинські виробники вина не постачають продукцію до Росії.

Грузинські виробники винаГрузинські виробники вина не поставляють продукцію в Росію в слідстві проблем логістики та дистрибуції, про це заявив Геннадій Онищенко керуючий Росспоживнагляду. Він також сказав, що підприємці грузинські ніяк не зроблять свій вибір, хто стане доставлятиме товар, а хто — поширювати.

Онищенко також сказав, що фірма «Кіндзмараулі Марані» збирається продавати в РФ через ресторани, проте як реагуватимуть інші виробники вина, доки не зрозуміло. Він також додав, що вин Грузії вже давно нема на російською ринку і майже всі можливості повернутися втрачені .

8.04.13 Онищенко заявив, що реєстрацію в РФ пройшло 2 виробника грузинських вин: «Кіндзмараулі Марані» і «винний будинок Дугладзе». За його словами, інші винні фірми мають всі шанси продовжити роботу з отримання доступу на ринок Росії. Раніше ще повідомлялося про реєстрацію в РФ винної фірми «Алаверди», проте про неї пан Оніщенку не впоминав.

Рекомендую:

Український вибір Російські та українські політики, експерти та міжнародні спостерігачі, що брали участь у четвер у телемості Київ-Москва, закликали до «перезавантаженн...
Росія, Україна і «єгипетський сценарій».... На думку українських політологів, можливість повторення «єгипетського сценарію» в Росії та України вкрай мала. Однак імовірність цього все-таки існує....