Облаштування квартири.

маленькая квартираПроблема нестачі простору вирішується при облаштуванні квартири. Необхідно ретельно продумати схему зонування і кожен елемент, який планується використовувати в інтер’єрі.

Облаштування життєвого простору маленької квартири.

У приміщенні вісімнадцять кв. метрів потрібно виділити і підкреслити певні зони. Як це правильно зробити?

Площа приміщення, звичайно, досить мала, але все-таки можна запропонувати кілька варіантів зонування. За допомогою платформи можна не просто відокремити зону, але і вирішити чисто утилітарні завдання. У невеликих приміщеннях піднесення часто використовуються як додаткове місце зберігання речей. В інтер’єрах стилю «лофт » або «студія » часто використовуються фальш-перегородки або стелажі. Стелажі — краще відкриті або прозорі, в іншому випадку частина кімнати виявиться в напівтемряві.

При покупці меблів для невеликої багатофункціональної кімнати, зверніть увагу на предмети-трансформери: розкладне ліжко, яке можна прибрати в шафу, крісло-ліжко, розсувний столик.

Рекомендую:

Як купити чи продати квартиру?... У наш час процес збуту або покупки нерухомості, на перший погляд, виглядає простим і нехитрим. Купується газета з оголошеннями, знаходиться шукане і к...
Неповернення кредиту при іпотеці.... Багато позичальників по іпотечних кредитах виявилися не в силах далі гасити кредит. Посилює становище, якщо забезпеченням по іпотечному кредиту є єдин...