Облаштування квартири.

маленькая квартираПроблема нестачі простору вирішується при облаштуванні квартири. Необхідно ретельно продумати схему зонування і кожен елемент, який планується використовувати в інтер’єрі.

Облаштування життєвого простору маленької квартири.

У приміщенні вісімнадцять кв. метрів потрібно виділити і підкреслити певні зони. Як це правильно зробити?

Площа приміщення, звичайно, досить мала, але все-таки можна запропонувати кілька варіантів зонування. За допомогою платформи можна не просто відокремити зону, але і вирішити чисто утилітарні завдання. У невеликих приміщеннях піднесення часто використовуються як додаткове місце зберігання речей. В інтер’єрах стилю “лофт ” або “студія ” часто використовуються фальш-перегородки або стелажі. Стелажі – краще відкриті або прозорі, в іншому випадку частина кімнати виявиться в напівтемряві.

При покупці меблів для невеликої багатофункціональної кімнати, зверніть увагу на предмети-трансформери: розкладне ліжко, яке можна прибрати в шафу, крісло-ліжко, розсувний столик.

Рекомендую:

Сучасні меблі . Кілька років тому , покупці більшою мірою були зосереджені на класичному дизайні меблів , на відміну від сучасних конструкцій. Існує зараз на ринку ве...
Меблі та створення ідеального життєвого простору.... Створення ідеального життєвого простору є метою для кожної людини, яка володіє будинком і одним з перших варіантів у вас, що є під рукою, це сучасні с...