11.04.2013 - orbk.net

Що за дівчина, зима, весна, літо, осінь?


 Хелен МірренТеорія кольоротипів вперше була придумана швейцарським художником Йоханесом Іттеном в 1839 році. Він придумав розділяти зовнішність людей за принципом пір року.

Дівчина-Зима холодна і благородна. Її волосся скандинавський блонд, сиві, білі, темно-коричневі, чорні, синьо-чорні; шкіра порцелянова, молочно-біла, світло-бежева, оливкова, смаглява; очі світло-блакитні, смарагдово-зелені, волошкові, фіалкові, карі, зелено -карі, темно-карі, чорні. Прикладом для наслідування можуть служити Діта фон Тіз, Анастасія фон Калманович, Білосніжка, Ольга Бузова, Хелен Міррен, латиноамериканки і африканки. В одязі слід дотримуватися таких кольорів: глибокий шоколадний, яскраво-червоний, кипенно-білий, індиго, смарагдовий, чорний, фуксія, маджента, яскраво-фіолетовий, темно-сірий. Головні нейтральні відтінки — синій і вугільний, строге враження від яких скрасить колір лілових, пастельно-блакитних або рожевих аксесуарів.

Дівчина-Весна чудова і свіжа. У неї волосся — бронзове, з рижинкою, темно-коричневе, каштнове; шкіра — порцелянова, слонова кістка, персикова; очі — бірюзово-блакитні, топазові, зеленуваті. Макіяж: пудра — світло-персикова; тіні для повік — бузкові, світло-зелені, блакитні; помада і лак — шоколадні та червоні відтінки. Таким жінкам бажано вибирати не темний і не світлий колір, а щось середнє між ними. У помітних, яскравих шатах є небезпека виглядати «кричущо «.

Дівчина-літо прохолодна, як серпневий вечір. У неї волосся — горіхове з холодним підтоном, темно-попелясте без рижини, кольору какао, попелясті; шкіра — світла з рожевим підтоном, рожево-бежева, сіро-бежева, прохолодно-рожева; очі — холодно-каштанові, сіро-блакитні, сірі , зеленуваті. Макіяж: пудра — світло-бежева; тіні — світло-зелені, світло-блакитні; помада і лак — бежевих відтінків. В одязі потрібно дотримуватися таких кольорів: попелясто-блакитний, пастельні, сіро-блакитний, малиновий, курний рожевий, блідо-жовтий, сірий, какао, лавандовий, бургунди, колір блакитної сосни. Темні відтінки можуть блідих знебарвлювати дівчат-літо.

Дівчина-осінь ефектна і приваблива. У неї волосся — горіхове, карамельне, рудувато-каштанове, глибоко золотистий блонд; шкіра — слонова кістка, золотисто-бежева, з жовтим підтоном, з веснянками; очі — оливкові, зелені, середньо-каштанові, світло-карі, горіхові. Косметика: пудра — світло-персикова або алебастрова; тіні — зеленуваті; помада і лак — помаранчеві. Одяг — коричневий, бежевий або оливкового кольору. Фарби верблюжої вовни з рудуватим відтінками теж гарні — вони як не можна краще підкреслюють природні «осінні » фарби.

Рекомендую:

Вибрати сумку — колір який вам йде!... Час та стиль постояно змінюються і якщо раніше дівчата вибирали сумку під туфлі і це було ознакою хорошого стильного смаку, то тепер це звичайно буде ...
Весна для кожної модниці. Прихід весни для для всіх нас - це не лише сонце і тепло. Для кожної модниці - це ще й привід оновити гардероб, хоча б частково. У всякому разі, коли ...


Стиль Анастасія фон Калманович / африканки / білі / Білосніжка / блонд / Весна / Дієта / Дівчата / Діта фон Тіз / зима / Літо / латиноамериканки / маджента / Ольга Бузова / осінь / сиві / фуксія / Хелен Міррен / Шкіра / яскраво /