Сироїдіння в житті людини.


едаСироїдіння заснована на переконанні, що сама здорова їжа для тіла та, яка є сирою і не обробленої термічно. Ферменти природним чином присутні в продуктах харчування. Ферменти є життєво важливим елементом, який допомагає перетравлювати їжу і засвоювати всі поживні речовини.

Обробка продуктів може зменшити живильну цінність їжі. Обробка продуктів також сприяє утворенню потенційно шкідливих сполук у продуктах харчування. Так що, якщо ви плануєте дізнатися секрети сирої дієти, ось деякі продукти для вас — це свіжі і екологічно чисті фрукти і овочі.

Є велика різноманітність зелені, свіжих трав і коренеплодів. Є сирі фруктові та овочеві соки. У пастеризованих соках вже нема тих вітамінів, так як пастеризація руйнує більшість мінералів, вітамінів і ферментів з соку. Іноді, не підозрюючи, ви їсте небезпечні хімічні речовини, цукор та інші шкідливі для здоров’я інгредієнти.

Но помимо выше сказанного и здесь написанного соль является основным компонентов для питания в большинства людей так как она придаёт вкус продуктам к тому же соль таблетированная используется в системе водоподготовки из которой мы пьем часто воду у себя на даче, офисе, загородном доме и об этом забывать не надо.

Сухофрукти, журавлина, ананаси, абрикоси, яблука, родзинки, ягоди, кокос і т.д. ось ваш раціон харчування. Горіхи мають жири, в яких організм потребує. Це допомагає знизити рівень холестерину в організмі. Також може знизити ризик утворення тромбів і вирівняти тиск. Горіхи є одними з кращих джерел вітаміну С.

Свіжі та сушені трави і спеції можете використовувати для додання різноманітності смакових якостей в вашу їжу. Яблучний оцет може бути вашим кращим варіантом, оскільки в складі багато яблучної кислоти, яка допомагає в перетравленні білків.

Водорості дарують широке розмаїття мінералів у вашому раціоні, їх можна використовувати замість солі.

Сирі продукти є більш сприйнятливими нашому організму. Зробіть звичкою споживати сирі продукти, купуйте їх регулярно, не зберігайте їх довго.

Похожі записи:

Збирання врожаю — де беруться продукти.... Інноваційна сільськогосподарська техніка відіграє головну роль в виробництві і обробці харчових товарів. З підтримкою да...
Сумісність овочевих культур. Мало, хто чув про таку науку, як алелопатія. Ця наука займається вивченням сумісності овочевих культур. Урожай залежить ...
Краща соковижималка для кращого життя.... Час йде, жити здоровим життям стає все більш і більш популярно. Через цю нову тенденції, що зараз крокує по планеті, бул...