Спекотна погода в Індії.


индияІндія має жарку погоду, але місяці травень, червень і липень є самими жаркими. Промені сонця падають перпендикулярно, так, що важко сидіти або ходити в ті дні. Опівдні не одна людина не любить виходити на вулицю. Тепло є інтенсивним і сліпучого світла. Багаті люди мають кондиціонери для охолодження повітря в будинку. У такі дні, можна працювати тільки трохи вранці.

Індійський народ дуже працелюбні, і ви знайдете багато фермерів і сільських людей, що працюють в полях навіть у ці дні з сонцем сяючим над головою. Ніякий інший народ напевно не зможе працювати за цих обставин.

Деякі люди, особливо європейці, які відносяться до холодних країнам, не в силах виносити це тепло. У столиці є це дуже помітним, більшість приїжджих боїться сонячного удару, який іноді виявляється смертельним в такі спекотні дні и  головний убір у такі дні повинен обов’язково бути у вас на голові, бережіть своє здоров’я.

Не тільки людські істоти, але також і звірі, також, шукають тінь і сидять неквапливо під деревами, їм теж спекотне сонце. Навіть птахи ховаються в гілках дерев або в нішах і карнизів будівель. Ставки та струмки висихають. Небо здається мідно-червоний, і земля під ногами розжарена так, що ніхто не може йти босими ногами. Люди носять дуже легкий одяг, а деякі не мають нічого, крім стегнах пов’язки, щоб покрити свої геніталії.

Если вас интересует отдых в Индии то сейчас авиабилеты из Казани продаются по специальной цене перед сезонов отпусков, испейте сєкономить.

Пилові бурі ще одна особливість у жарку погоду, яка іноді дуже жорстокі і небезпечні і роблять багато шкоди. У таку погоду це не безпечно, щоб піти на сафарі по пустелі чи будь-яке інше місце.

Одяг людей в Індії залежить від клімату, але в основному це дійсно дуже легка і зручна одяг в якій ви можете розслабитися.

Дуже популярні в ці дні деякі фрукти, таких як манго, дині, і персики. Холодні напої і морозиво звичайно.

До вечора і ночі, як правило, досить приємно прохолодно. Іноді ночами також дуже спекотно, тепло починає збільшуватися зі сходом сонця, поки не досягне максимуму в 12 годин дня. І це відчувають не тільки чоловіки, а й птахи і тварини. Жага настільки велика, що чашка за чашкою води зникає в шлунку і хочеться ще, дуже важко ходити на сонці з 12 до 3 і тому більшість людей остаються в приміщенні в цей час.

Похожі записи:

Мадхья-Прадеш свидетель эволюции нескольких религий.... Начиная с индуизма, буддизма и ислама, Мадхья-Прадеш стал свидетелем эволюции нескольких религий. Он имеет впечатляющую ...
Венеция: зима – лучшее время для поездок.... Чудо Венеции привлекает независимо от погоды и поры. Экскурсии в город каналов и дворцов пользуются популярностью постоя...
Жизнь и пляжи Гоа. Гоа является веселой очаровательной землёй с экзотическими пейзажами, золотыми песками, длинными пляжами, солнцем, глубо...
Гувахаті — Ворота в Північно-Східну Індію.... Гувахаті (Guwahati) є найбільшим містом штату Ассам, а також на північному сході Індії. Раніше було відомо як «Праджйоті...
Теги до запису:, , ,